Aktuality

Novinka pre deti v galantskej nemocnici

O tom, že aj v nemocnici sa dá vyčarovať príjemný a veselý priestor, ktorý má navyše viacero funkcií, sa presvedčil personál detského oddelenia v galantskej nemocnici a jeho malí pacienti. Vďaka Združeniu Osmijanko a našej poisťovni sa skladové priestory premenili na útulnú návštevnú miestnosť.

Pridané 23. 06. 2016
Hlasujte za bojovníkov

Zdravie potrápi z času na čas každého z nás. Niektorí zápasia so svojím hendikepom od narodenia, iní museli zabojovať po tom, čo ich prekvapila náhla choroba alebo keď im cestu skrížil nečakaný úraz.

Pridané 21. 06. 2016
K lekárovi za hranicami

Počas leta cestujeme do zahraničia spravidla viac ako v ostatných mesiacoch. Nepodceňte situáciu. Aj na cestách sa vám môže stať, že budete potrebovať lekársku starostlivosť. Viete, ako je to s ošetrením u lekára v zahraničí?

Pridané 17. 06. 2016
Diabetici k lekárovi bez čakania

Koniec nekonečného sedenia v čakárni. Pacienti s cukrovkou sa vo vybraných regiónoch môžu bezplatne objednať na odborné vyšetrenie u lekára, čím ušetria množstvo času. Túto možnosť prinášame našim poistencom od 1. júna 2016.

Pridané 08. 06. 2016
Hodnotenie nemocníc 2015: Pacienti sú spokojnejší

V porovnaní s prieskumom z roku 2014 badať lepšie hodnotenie pacientov vo všetkých oblastiach okrem zlepšenia zdravotného stavu po prepustení z nemocnice. Na otázky Dôvery odpovedalo prostredníctvo dotazníku viac ako 8000 pacientov, ktorí boli vlani hospitalizovaní v zdravotníckych zariadeniach na Slovensku.

Pridané 18. 05. 2016
Súťaž o 100 kníh Varíme diabetikom

 Ste zapojený do programu DôveraPomáha diabetikom? Ak áno a chodievate na edukácie, máte príležitosť vyhrať jednu zo 100 kuchárskych kníh Varíme diabetikom.

Pridané 03. 05. 2016
Ročné zúčtovanie poistného za rok 2015

Je tu opäť čas ročného zúčtovania poistného za predchádzajúci rok. Ročné zúčtovanie robí každý rok za svojich poistencov zdravotná poisťovňa.

Pridané 26. 04. 2016
Festival zdravia navštívi 24 slovenských miest

Po roku sa opäť vydáme na cestu za zdravím. Zastavte sa aj vy na Festivale zdravia v niektorom z 24 slovenských miest, nechajte si bezplatne preveriť svoj zdravotný stav a zapojte sa do súťaže o retro bicykle.

Pridané 12. 04. 2016
Bojovníkom za zdravie Dôvera pomáha a vždy bude

Spustili sme jedinečný grantový program Bojovníci za zdravie. Vďaka nemu poskytneme našim poistencom financie na nákup zdravotnej pomôcky, lieku, rehabilitácie, zákroku či ošetrenia, ktoré nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. 

Pridané 01. 04. 2016
Mobilná aplikácia Dôvery dostala nové funkcie

Vynovenú mobilnú aplikáciu zdravotnej poisťovne Dôvera ocenia najmä podnikatelia a živnostníci. Odteraz už nemusia myslieť na sumy a termíny platieb poistného, pretože všetko budú mať poruke vo svojich smartfónoch.

Pridané 31. 03. 2016
Späť