Aktuality

Pre našich poistencov máme zľavy vo vybraných slovenských kúpeľoch

Ako náš poistenec si môžete užiť kúpeľný pobyt vo vybraných kúpeľných zariadeniach so zľavou až 15%. Stačí použiť svoj preukaz poistenca.

Pridané 29. 09. 2015
Nové návštevné miestnosti pre deti

Vďaka spolupráci zdravotnej poisťovne Dôvera a Združenia Osmijanko bude pobyt v nemocnici pre malých pacientov jednoduchší. Na detských oddeleniach v nemocniciach v Spišskej Novej Vsi a v Rimavskej Sobote vznikli unikátne návštevné miestnosti, v ktorých sa môžu hrať aj učiť.

Pridané 28. 09. 2015
Nemocničná recepcia ako v hoteli

V nemocnici Svet zdravia v Spišskej Novej Vsi a v Trebišove predstavili nový koncept recepcie. Bude slúžiť pacientom a návštevníkom nemocnice ako miesto prvého kontaktu, kde nájdu všetky potrebné informácie na jednom mieste. Ich zriadenie financovala naša poisťovňa.

Pridané 28. 09. 2015
Grantový program štartuje svoje jesenné kolo

Žiadosti o pomoc k nám do poisťovne prichádzajú dennodenne. Najčastejšie sú od pacientov nútených podstúpiť náročnú operáciu alebo od ľudí odkázaných na rehabilitácie, ktoré nie sú hradené z verejných zdrojov. 

Pridané 21. 09. 2015
Nové lavičky v nemocnici v Galante aj v Dunajskej Strede

V čakárni u lekára a v nemocniciach strávi väčšina z nás dlhé minúty, niekedy dokonca hodiny. Aj taká bežná vec, ako miesta na sedenie, sú vo väčšine našich nemocníc nedostatkom. Popísané, zničené, dotrhané, jednoducho nevyhovujúce. Problémom je aj ich nedostatočný počet.

Pridané 18. 09. 2015
Súťaž pre všetkých poistencov Dôvery o kúpeľný pobyt

Radi by ste si užili príjemný víkend v kúpeľoch? Tak sa zapojte do súťaže o kúpeľný pobyt pre poistencov Dôvery. Je to jednoduché, stačí vám na to len pár klikov.

Pridané 07. 09. 2015
O liekoch máte prehľad. Vďaka SMS.

Zuzana sa ponáhľala na služobnú cestu. Odlet do Prahy ju čakal už o necelú hodinu. Myslela na synčeka Samka, ktorý musel ísť s manželom ráno k lekárovi so zapáleným okom. Na kúpalisku pravdepodobne dostal bakteriálnu infekciu.

Pridané 28. 08. 2015
Bezpečné lieky sú už online

Vyššia kvalita a bezpečnosť liečby pacientov nás motivovali k spusteniu služby Bezpečné lieky (február 2013). Táto služba zobrazuje pacientom poisteným v Dôvere základné údaje o liekových interakciách, lekárom týchto pacientov ponúka podrobnejšie informácie aj s odporúčaním ako postupovať pri liečbe.

Pridané 07. 08. 2015
Jediný festival o zdraví vyrazí na cestu po Slovensku už 5. augusta

Zastavte sa na Festivale zdravia v niektorom z 24 slovenských miest. Čaká na vás zaujímavý program, mnoho dôležitých informácií o zdraví, ale aj zábava a súťaž o „zdravú“ výhru.

Pridané 27. 07. 2015
Idete k lekárovi? Pozrite sa, aké má hodnotenie

Všetci chceme robiť dobré rozhodnutia. Vo všetkom. Aj preto majú overené informácie cenu zlata. Ak ide o zdravie, kvalitné informácie sú nedoceniteľné.

Pridané 22. 06. 2015