Aktuality

Starým lavičkám v nemocniciach odzvonilo

Sedieť u lekára a čakať na vyšetrenie väčšinou nie je nič príjemné. Miesta na sedenie veľakrát nepostačujú pre všetkých pacientov alebo pôsobia odpudivo. Staré, roztrhané či popísané nemocničné lavičky sú úplne bežným javom takmer v každej nemocnici.

Pridané 30. 07. 2014
Bezpečné lieky znížili počet liekových interakcií. Služba bude naživo

Vďaka službe na odhaľovanie liekových interakcií s názvom Bezpečné lieky sa za rok znížil výskyt tých najzávažnejších liekových interakcií o približne 10 %.

Pridané 25. 07. 2014
Mobilná aplikácia Dôvera už aj na Google glass a Sony SmartWatch 2

Neviete, kde je v cudzom meste najbližší lekár alebo lekáreň? Nechajte sa navigovať cez Google Glass alebo hodinkami Sony SmartWatch2. Prvýkrát na Slovensku vďaka mobilnej aplikácii Dôvera si poistenci súkromnej zdravotnej poisťovne vyskúšajú najmodernejšiu vychytávku v praxi.

Pridané 14. 07. 2014
Poistenci Dôvery majú jednoduchší prístup k protónovej liečbe

Zdravotná poisťovňa Dôvera podpísala zmluvu o spolupráci s Protónovým centrom v Prahe. Poistenci Dôvery s vybranými onkologickými ochoreniami tak získali priamy prístup k liečbe protónovým ožarovaním v jednom z najmodernejších zdravotníckych zariadení v Európe.

Pridané 10. 07. 2014
Stovky eur za lieky majú už poistenci späť

Dôchodcovia a zdravotne postihnutí už majú na účtoch späť peniaze za lieky nad rámec limitu spoluúčasti.

Pridané 08. 07. 2014
Platí vám európsky preukaz?

Chystáte sa cez prázdniny na dovolenku do zahraničia? Tak by ste si so sebou rozhodne mali vziať aj európsky preukaz poistenca. Pred odchodom si pre istotu skontrolujte jeho platnosť.

Pridané 01. 07. 2014
Získajte sto eur na doplatky za lieky pre vás a vaše dieťa až do konca roka 2015

Deťom do dvoch rokov veku a ich mamičkám poisteným v Dôvere preplatíme doplatky za lieky na predpis až do výšky sto eur.

Pridané 20. 06. 2014
Keď lieky na bolesť môžu uškodiť

Lieky na bolesť si kupujú stotisíce pacientov ročne a patria k najpredpisovanejším a najpredávanejším liekom na Slovenku. Ak ich užívate aj vy, čítajte ďalej. Zistíte, ako si s nimi, paradoxne, neuškodiť.

Pridané 19. 06. 2014
Po Žiline budú jazdiť krvné skupiny

Áčka, béčka, nulky aj ábečká sa budú prevážať po Žiline a okolí na aute s výrazným logom projektu Moja krvná skupina.

Pridané 13. 06. 2014
S Dôverou do troch dní

Na operáciu bez zbytočného čakania. Dôvera vybaví potrebné formality pred nástupom do nemocnice do troch pracovných dní. Od 1. júna majú všetci poistenci Dôvery čakajúci na plánovanú hospitalizáciu zelenú takmer na počkanie.

Pridané 30. 05. 2014