Aktuality

Kto za vás platí poistné?

Je možné, že ste do svojej poštovej schránky dostali list od Dôvery. Niektorým poistencom sme zasielami výzvu, v ktorej žiadame o oznámenie platiteľa poistného. Kto neoznámi platiteľa poistného riskuje pokutu a aj drahšie poistné.

Pridané 26. 01. 2014
Informácia o nedostupnosti Elektronickej pobočky

V sobotu 25. januára bude od 20.hodiny do polnoci  Elektronická pobočka nedostupná.

Pridané 24. 01. 2014
Zorientujte sa v platení odvodov z dividend

Poistné na verejné zdravotné poistenie sa z dividend vypočítava aj odvádza, hoci dani nepodliehajú a neuvádzajú sa v daňovom priznaní.

Pridané 24. 01. 2014
Dôvera radí v Teleráne

Užívate viacero liekov naraz? Tak pravdepodobne už poznáte našu službu Bezpečné lieky. Vďaka nej máte presný prehľad o liekoch, ktoré vám predpísali lekári a dokážete predchádzať liekovým interakciám, ktoré majú nepriaznivý účinok na vaše zdravie.

Pridané 22. 01. 2014
Ochráňte svoju dcéru pred rakovinou krčka maternice. Na vakcínu vám prispejeme

Podporujeme prevenciu zdravia vašich detí. Ak máte dcérku vo veku 11 rokov a chcete pre jej zdravie urobiť niečo viac, informujte sa u lekára o očkovaní proti rakovine krčka maternice.

Pridané 22. 01. 2014
Hľadáte darcu krvi? Nájdete ho aj cez twitter

Hľadáte pre svojho blízkeho darcu krvi? Dajte nám o tom vedieť a my ho pre vás budeme hľadať. Odteraz už aj cez twitter.

Pridané 16. 01. 2014
Elektronická pobočka je pre lekárov aj "do budúcnosti"

Doteraz si lekári ani ostatní poskytovatelia nemohli aktivovať Elektronickú pobočku bez účinnej zmluvy o poskytovaní zdravotnej alebo lekárenskej starostlivosti. Už to neplatí. Umožníme vám zaregistrovať sa do bezplatnej služby Elektronická pobočka aj vopred.

Pridané 13. 01. 2014
Pozrite si údaje o pacientoch od iných lekárov. V E-pobočke

Stačí pár klikov v Elektronickej pobočke a o svojom pacientovi viete všetko, čo my v zdravotnej poisťovni. Vrátane toho, kedy bol u akého lekára, s akou diagnózou a aký výkon mu lekár robil. Takúto funkcionalitu sme cez víkend nasadili v Elektronickej pobočke pre poskytovateľov.

Pridané 13. 01. 2014
Platíte si poistné sami? Od februára sa mení výška preddavku

Samoplatitelia a samostatne zárobkovo činné osoby budú od februára platiť odvody v novej výške.

Pridané 10. 01. 2014
Účet za nemocnicu môže dostať aj pacient

Náš poistenec Ľuboš ležal po dopravnej nehode tri týždne v nemocnici. Diagnóza znela dvojnásobná zlomenina stehennej kosti, prasknuté tri rebrá, otras mozgu. Cena za hospitalizáciu sa vyšplhala na 10-tisíc eur. Platiť bude vinník nehody.

Pridané 09. 01. 2014