Aktuality

Ročné zúčtovanie poistného za rok 2015

Je tu opäť čas ročného zúčtovania poistného za predchádzajúci rok. Ročné zúčtovanie robí každý rok za svojich poistencov zdravotná poisťovňa.

Pridané 26. 04. 2016
Festival zdravia navštívi 24 slovenských miest

Po roku sa opäť vydáme na cestu za zdravím. Zastavte sa aj vy na Festivale zdravia v niektorom z 24 slovenských miest, nechajte si bezplatne preveriť svoj zdravotný stav a zapojte sa do súťaže o retro bicykle.

Pridané 12. 04. 2016
Bojovníkom za zdravie Dôvera pomáha a vždy bude

Spustili sme jedinečný grantový program Bojovníci za zdravie. Vďaka nemu poskytneme našim poistencom financie na nákup zdravotnej pomôcky, lieku, rehabilitácie, zákroku či ošetrenia, ktoré nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. 

Pridané 01. 04. 2016
Mobilná aplikácia Dôvery dostala nové funkcie

Vynovenú mobilnú aplikáciu zdravotnej poisťovne Dôvera ocenia najmä podnikatelia a živnostníci. Odteraz už nemusia myslieť na sumy a termíny platieb poistného, pretože všetko budú mať poruke vo svojich smartfónoch.

Pridané 31. 03. 2016
Pre väčšinu budú Bezpečné lieky online opäť zadarmo

Do konca tohto roku garantujeme bezplatné užívanie služby Bezpečné lieky online väčšine lekárov a lekárnikov. Dohodli sme sa na tom s najväčšími dodávateľmi  ambulantného aj lekárenského softvéru.

Pridané 09. 02. 2016
Pre väčšinu budú Bezpečné lieky online opäť zadarmo

Do konca tohto roku garantujeme bezplatné užívanie služby Bezpečné lieky online väčšine lekárov a lekárnikov. Dohodli sme sa na tom s najväčšími dodávateľmi  ambulantného aj lekárenského softvéru.

Pridané 09. 02. 2016
Zľava do Kúpeľov Piešťany pre darcov krvi aj v roku 2016

Naši poistenci, držitelia plakiet za mnohonásobné darovanie krvi, môžu aj v tomto roku využiť zľavy až do výšky 25 % v najznámejších kúpeľoch Slovenska zameraných na reumatické ochorenia. Bronzová, strieborná, zlatá a diamantová zľava čaká na darcov krvi s rovnakou plaketou v Kúpeľoch Piešťany a Smrdáky.

Pridané 21. 01. 2016
Menej administratívy a rýchlejšie schvaľovanie

Opäť prichádzame s praktickou novinkou, ktorá zníži administratívu a najmä zrýchli proces schvaľovania návrhov na zdravotnú starostlivosť. Navyše vám prinesie kompletný prehľad o všetkých vami podaných návrhoch aj s informáciou o ich stave v reálnom čase v Elektronickej pobočke.

Pridané 15. 01. 2016
Rýchlejšie schvaľovanie a lepší prehľad

Opäť prichádzame s praktickou novinkou, ktorá súvisí s Vaším zdravím. Vďaka našim elektronickým službám budete mať lepší prehľad o zdravotnej starostlivosti, ktorú vám naplánoval váš lekár, a ktorú podľa zákonov najprv schvaľuje zdravotná poisťovňa. Pre vás to znamená, že návrhy lekárov na potrebné lieky, pomôcky či liečbu pre našich pacientov budeme vybavovať rýchlejšie. Jedinou podmienkou je, aby lekár zaslal návrh elektronicky.

Pridané 15. 01. 2016
Odvody od januára 2016

Od nového roka sa mení výška mesačných odvodov na verejné zdravotné poistenie pre rok 2016. Výška odvodov sa vypočítava v závislosti od zmeny priemernej mesačnej mzdy v hospodárstve Slovenskej republiky, ktorú každým rokom zisťuje a vyhlasuje Štatistický úrad SR.

Pridané 05. 01. 2016