Aktuality

Rýchlejšie schvaľovanie a lepší prehľad

Opäť prichádzame s praktickou novinkou, ktorá súvisí s Vaším zdravím. Vďaka našim elektronickým službám budete mať lepší prehľad o zdravotnej starostlivosti, ktorú vám naplánoval váš lekár, a ktorú podľa zákonov najprv schvaľuje zdravotná poisťovňa. Pre vás to znamená, že návrhy lekárov na potrebné lieky, pomôcky či liečbu pre našich pacientov budeme vybavovať rýchlejšie. Jedinou podmienkou je, aby lekár zaslal návrh elektronicky.

Pridané 15. 01. 2016
Odvody od januára 2016

Od nového roka sa mení výška mesačných odvodov na verejné zdravotné poistenie pre rok 2016. Výška odvodov sa vypočítava v závislosti od zmeny priemernej mesačnej mzdy v hospodárstve Slovenskej republiky, ktorú každým rokom zisťuje a vyhlasuje Štatistický úrad SR.

Pridané 05. 01. 2016
Overovanie platnosti emailov

V týchto dňoch posielame platiteľom poistného emaily s požiadavkou na overenie ich platnosti.

Pridané 10. 11. 2015
O pacientov s cukrovkou sa postaráme ako nikto iný

Máte cukrovku alebo zvýšené riziko jej vzniku? S nami dostanete ešte kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť, množstvo potrebných overených informácií ako zvládať svoju cukrovku a ešte vás aj odmeníme.

Pridané 20. 10. 2015
Naši poistenci sa chrípky báť nemusia

Od októbra do konca februára vám v rámci našich nadštandardných výhod kompletne preplatíme očkovanie proti chrípke. Zaočkuje vás váš všeobecný lekár, deti pediater.

Pridané 01. 10. 2015
Nové návštevné miestnosti pre deti

Vďaka spolupráci zdravotnej poisťovne Dôvera a Združenia Osmijanko bude pobyt v nemocnici pre malých pacientov jednoduchší. Na detských oddeleniach v nemocniciach v Spišskej Novej Vsi a v Rimavskej Sobote vznikli unikátne návštevné miestnosti, v ktorých sa môžu hrať aj učiť.

Pridané 28. 09. 2015
Nemocničná recepcia ako v hoteli

V nemocnici Svet zdravia v Spišskej Novej Vsi a v Trebišove predstavili nový koncept recepcie. Bude slúžiť pacientom a návštevníkom nemocnice ako miesto prvého kontaktu, kde nájdu všetky potrebné informácie na jednom mieste. Ich zriadenie financovala naša poisťovňa.

Pridané 28. 09. 2015
Grantový program štartuje svoje jesenné kolo

Žiadosti o pomoc k nám do poisťovne prichádzajú dennodenne. Najčastejšie sú od pacientov nútených podstúpiť náročnú operáciu alebo od ľudí odkázaných na rehabilitácie, ktoré nie sú hradené z verejných zdrojov. 

Pridané 21. 09. 2015
Nové lavičky v nemocnici v Galante aj v Dunajskej Strede

V čakárni u lekára a v nemocniciach strávi väčšina z nás dlhé minúty, niekedy dokonca hodiny. Aj taká bežná vec, ako miesta na sedenie, sú vo väčšine našich nemocníc nedostatkom. Popísané, zničené, dotrhané, jednoducho nevyhovujúce. Problémom je aj ich nedostatočný počet.

Pridané 18. 09. 2015
Súťaž pre všetkých poistencov Dôvery o kúpeľný pobyt

Radi by ste si užili príjemný víkend v kúpeľoch? Tak sa zapojte do súťaže o kúpeľný pobyt pre poistencov Dôvery. Je to jednoduché, stačí vám na to len pár klikov.

Pridané 07. 09. 2015