Aktuality

Kontrolujte zdravie svojich detí aj mobilom

Chcete mať prehľad o zdraví, liekoch a liečbe vašich detí vždy a všade? Najnovšia verzia mobilnej aplikácie Dôvera poteší najmä rodičov, ktorí v mobile uvidia už aj zdravotnú dokumentáciu svojich detí poistených u nás.

Pridané 16. 09. 2014
Deti v telefóne

K fotkám svojich detí v telefóne budete môcť pridať aj informácie o ich zdraví a liečbe. Už začiatkom septembra sprístupníme všetkým rodičom informácie o ich deťoch v novej verzii mobilnej aplikácie Dôvera.

Pridané 14. 08. 2014
Leto s Mojou krvnou skupinou

Projekt mojakrvnaskupina.sk vyráža na roadshow po Slovensku. Do konca leta si môžete dať zistiť svoju krvnú skupinu v piatich slovenských mestách.

Pridané 12. 08. 2014
Podmienky liečby v Protónovom centre Praha

Pre našich poistencov sme hľadali zdravotnícke zariadenie ponúkajúce špičkovú onkologickú liečbu, ktorá nie je dostupná na Slovensku. Pozitívne skúsenosti pacientov s liečbou prostredníctvom protónového ožarovania nás viedli k rozhodnutiu podpísať zmluvu s Protónovým centrom v Prahe. 

Pridané 05. 08. 2014
Starým lavičkám v nemocniciach odzvonilo

Sedieť u lekára a čakať na vyšetrenie väčšinou nie je nič príjemné. Miesta na sedenie veľakrát nepostačujú pre všetkých pacientov alebo pôsobia odpudivo. Staré, roztrhané či popísané nemocničné lavičky sú úplne bežným javom takmer v každej nemocnici.

Pridané 30. 07. 2014
Bezpečné lieky znížili počet liekových interakcií. Služba bude naživo

Vďaka službe na odhaľovanie liekových interakcií s názvom Bezpečné lieky sa za rok znížil výskyt tých najzávažnejších liekových interakcií o približne 10 %.

Pridané 25. 07. 2014
Mobilná aplikácia Dôvera už aj na Google glass a Sony SmartWatch 2

Neviete, kde je v cudzom meste najbližší lekár alebo lekáreň? Nechajte sa navigovať cez Google Glass alebo hodinkami Sony SmartWatch2. Prvýkrát na Slovensku vďaka mobilnej aplikácii Dôvera si poistenci súkromnej zdravotnej poisťovne vyskúšajú najmodernejšiu vychytávku v praxi.

Pridané 14. 07. 2014
Poistenci Dôvery majú jednoduchší prístup k protónovej liečbe

Zdravotná poisťovňa Dôvera podpísala zmluvu o spolupráci s Protónovým centrom v Prahe. Poistenci Dôvery s vybranými onkologickými ochoreniami tak získali priamy prístup k liečbe protónovým ožarovaním v jednom z najmodernejších zdravotníckych zariadení v Európe.

Pridané 10. 07. 2014
Stovky eur za lieky majú už poistenci späť

Dôchodcovia a zdravotne postihnutí už majú na účtoch späť peniaze za lieky nad rámec limitu spoluúčasti.

Pridané 08. 07. 2014
Platí vám európsky preukaz?

Chystáte sa cez prázdniny na dovolenku do zahraničia? Tak by ste si so sebou rozhodne mali vziať aj európsky preukaz poistenca. Pred odchodom si pre istotu skontrolujte jeho platnosť.

Pridané 01. 07. 2014