Aktuality

Pre väčšinu budú Bezpečné lieky online opäť zadarmo

Do konca tohto roku garantujeme bezplatné užívanie služby Bezpečné lieky online väčšine lekárov a lekárnikov. Dohodli sme sa na tom s najväčšími dodávateľmi  ambulantného aj lekárenského softvéru.

Pridané 09. 02. 2016
Pre väčšinu budú Bezpečné lieky online opäť zadarmo

Do konca tohto roku garantujeme bezplatné užívanie služby Bezpečné lieky online väčšine lekárov a lekárnikov. Dohodli sme sa na tom s najväčšími dodávateľmi  ambulantného aj lekárenského softvéru.

Pridané 09. 02. 2016
Zľava do Kúpeľov Piešťany pre darcov krvi aj v roku 2016

Naši poistenci, držitelia plakiet za mnohonásobné darovanie krvi, môžu aj v tomto roku využiť zľavy až do výšky 25 % v najznámejších kúpeľoch Slovenska zameraných na reumatické ochorenia. Bronzová, strieborná, zlatá a diamantová zľava čaká na darcov krvi s rovnakou plaketou v Kúpeľoch Piešťany a Smrdáky.

Pridané 21. 01. 2016
Menej administratívy a rýchlejšie schvaľovanie

Opäť prichádzame s praktickou novinkou, ktorá zníži administratívu a najmä zrýchli proces schvaľovania návrhov na zdravotnú starostlivosť. Navyše vám prinesie kompletný prehľad o všetkých vami podaných návrhoch aj s informáciou o ich stave v reálnom čase v Elektronickej pobočke.

Pridané 15. 01. 2016
Rýchlejšie schvaľovanie a lepší prehľad

Opäť prichádzame s praktickou novinkou, ktorá súvisí s Vaším zdravím. Vďaka našim elektronickým službám budete mať lepší prehľad o zdravotnej starostlivosti, ktorú vám naplánoval váš lekár, a ktorú podľa zákonov najprv schvaľuje zdravotná poisťovňa. Pre vás to znamená, že návrhy lekárov na potrebné lieky, pomôcky či liečbu pre našich pacientov budeme vybavovať rýchlejšie. Jedinou podmienkou je, aby lekár zaslal návrh elektronicky.

Pridané 15. 01. 2016
Odvody od januára 2016

Od nového roka sa mení výška mesačných odvodov na verejné zdravotné poistenie pre rok 2016. Výška odvodov sa vypočítava v závislosti od zmeny priemernej mesačnej mzdy v hospodárstve Slovenskej republiky, ktorú každým rokom zisťuje a vyhlasuje Štatistický úrad SR.

Pridané 05. 01. 2016
Overovanie platnosti emailov

V týchto dňoch posielame platiteľom poistného emaily s požiadavkou na overenie ich platnosti.

Pridané 10. 11. 2015
O pacientov s cukrovkou sa postaráme ako nikto iný

Máte cukrovku alebo zvýšené riziko jej vzniku? S nami dostanete ešte kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť, množstvo potrebných overených informácií ako zvládať svoju cukrovku a ešte vás aj odmeníme.

Pridané 20. 10. 2015
Naši poistenci sa chrípky báť nemusia

Od októbra do konca februára vám v rámci našich nadštandardných výhod kompletne preplatíme očkovanie proti chrípke. Zaočkuje vás váš všeobecný lekár, deti pediater.

Pridané 01. 10. 2015
Nové návštevné miestnosti pre deti

Vďaka spolupráci zdravotnej poisťovne Dôvera a Združenia Osmijanko bude pobyt v nemocnici pre malých pacientov jednoduchší. Na detských oddeleniach v nemocniciach v Spišskej Novej Vsi a v Rimavskej Sobote vznikli unikátne návštevné miestnosti, v ktorých sa môžu hrať aj učiť.

Pridané 28. 09. 2015