Aktuality

Opýtajte sa lekára, kedykoľvek potrebujete

Prvá komplexná služba telefonickej konzultácie s lekárom, navyše bezplatná a už čoskoro dostupná pre takmer tretinu slovenskej populácie. Reč je o novinke DôveraLinka24, ktorá vstupuje po letnom testovaní v týchto dňoch do pilotnej prevádzky. Od 5. septembra má k novej službe prístup 150-tisíc poistencov Dôvery.

Pridané 07. 09. 2016
Bojovníci za zdravie pokračujú

Naši poistenci so zdravotným problémom nás od 2. septembra opäť môžu požiadať o príspevok na nákup zdravotníckej pomôcky, lieku či na absolvovanie liečby, ktoré nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia.

Pridané 05. 09. 2016
Ročné zúčtovanie už aj v mobile

Tento týždeň odošleme prvých 96-tisíc listov s výsledkami ročných zúčtovaní poistného za rok 2015. Naši poistenci však nemusia čakať na poštára, aby zistili, či majú platiť alebo dostanú peniaze späť. Vďaka novej verzii mobilnej aplikácie Dôvera nájdu  informáciu o výsledku ročného zúčtovania ihneď vo svojom mobile.

Pridané 09. 08. 2016
Novinky v kúpeľnej liečbe

Pobyt v kúpeľoch hradený z verejného zdravotného poistenia absolvuje každoročne takmer 20-tisíc poistencov Dôvery. Pripravili sme zmeny, ktoré majú zrýchliť schvaľovanie kúpeľnej liečby aj komunikáciu s pacientmi a kúpeľnými zariadeniami.

Pridané 05. 08. 2016
Naši poistenci platia u zubára najmenej

Najnižšie doplatky za ošetrenie a zrušené limity u zubárov. To sú výhody, ktoré sme pre našich poistencov vyjednali so Slovenskou komorou zubných lekárov od júna tohto roku.

Pridané 22. 07. 2016
Bojovníkom za zdravie darujeme 150-tisíc eur

V apríli sme vyhlásili historicky prvé kolo grantového programu Bojovníci za zdravie. Každý náš poistenec s akýmkoľvek zdravotným problémom mal možnosť zapojiť sa a požiadať nás o finančný príspevok na zdravotnú starostlivosť, ktorá nie je hradená z verejného zdravotného poistenia. Podporíme až 118 z nich.

Pridané 07. 07. 2016
Žiadosti vybavíme až o polovicu rýchlejšie

Od leta budeme viaceré žiadosti našich poistencov vybavovať rýchlejšie. Zrýchlený režim sa bude týkať vopred schvaľovanej zdravotnej starostlivosti, žiadostí ohľadom poistného vzťahu aj podnetov platiteľov bez ohľadu na to, či k nám prídu poštou, elektronicky alebo ich prinesiete osobne. Navyše, na elektronické žiadosti odpovieme o polovicu rýchlejšie ako na papierové.

Pridané 30. 06. 2016
Novinka pre deti v galantskej nemocnici

O tom, že aj v nemocnici sa dá vyčarovať príjemný a veselý priestor, ktorý má navyše viacero funkcií, sa presvedčil personál detského oddelenia v galantskej nemocnici a jeho malí pacienti. Vďaka Združeniu Osmijanko a našej poisťovni sa skladové priestory premenili na útulnú návštevnú miestnosť.

Pridané 23. 06. 2016
K lekárovi za hranicami

Počas leta cestujeme do zahraničia spravidla viac ako v ostatných mesiacoch. Nepodceňte situáciu. Aj na cestách sa vám môže stať, že budete potrebovať lekársku starostlivosť. Viete, ako je to s ošetrením u lekára v zahraničí?

Pridané 17. 06. 2016
Diabetici k lekárovi bez čakania

Koniec nekonečného sedenia v čakárni. Pacienti s cukrovkou sa vo vybraných regiónoch môžu bezplatne objednať na odborné vyšetrenie u lekára, čím ušetria množstvo času. Túto možnosť prinášame našim poistencom od 1. júna 2016.

Pridané 08. 06. 2016