Aktuality

Výhody pre poistencov Dôvery

Byť poistený v Dôvere sa oplatí. Sme moderná súkromná zdravotná poisťovňa. Našim klientom neustále prinášame novinky a nadštandardné služby, ktoré im uľahčia život, pomôžu ušetriť čas alebo peniaze.

Pridané 27. 09. 2016
V posledný septembrový týždeň budú predĺžené otváracie hodiny pobočiek

V posledný septembrový týždeň predlžujeme otváracie hodiny v našich kamenných pobočkách.

Pridané 22. 09. 2016
Jesenné kolo Grantového programu Dôvera sme spustili 13. septembra

Je tu opäť šanca pre neziskové organizácie, športové kluby či iné inštitúcie, ktoré majú zaujímavý nápad na projekt v oblasti zdravia a prevencie. Zapojte sa do jesenného kola Grantového programu Dôvera a môžete získať až 1.000 eur na jeho realizáciu.

Pridané 12. 09. 2016
Nová recepcia v galantskej nemocnici

Orientácia v nemocnici nie je vždy jednoduchá. Prekvapí nás množstvo chodieb a dverí, aj rozľahlosť niektorých budov. Sieť nemocníc Svet zdravia sa zamerala na renováciu vstupných recepcií, ktoré majú za cieľ uľahčiť pacientom návštevu v nemocnici.

Pridané 12. 09. 2016
Opýtajte sa lekára, kedykoľvek potrebujete

Prvá komplexná služba telefonickej konzultácie s lekárom, navyše bezplatná a už čoskoro dostupná pre takmer tretinu slovenskej populácie. Reč je o novinke DôveraLinka24, ktorá vstupuje po letnom testovaní v týchto dňoch do pilotnej prevádzky. Od 5. septembra má k novej službe prístup 150-tisíc poistencov Dôvery.

Pridané 07. 09. 2016
Ročné zúčtovanie už aj v mobile

Tento týždeň odošleme prvých 96-tisíc listov s výsledkami ročných zúčtovaní poistného za rok 2015. Naši poistenci však nemusia čakať na poštára, aby zistili, či majú platiť alebo dostanú peniaze späť. Vďaka novej verzii mobilnej aplikácie Dôvera nájdu  informáciu o výsledku ročného zúčtovania ihneď vo svojom mobile.

Pridané 09. 08. 2016
Novinky v kúpeľnej liečbe

Pobyt v kúpeľoch hradený z verejného zdravotného poistenia absolvuje každoročne takmer 20-tisíc poistencov Dôvery. Pripravili sme zmeny, ktoré majú zrýchliť schvaľovanie kúpeľnej liečby aj komunikáciu s pacientmi a kúpeľnými zariadeniami.

Pridané 05. 08. 2016
Naši poistenci platia u zubára najmenej

Najnižšie doplatky za ošetrenie a zrušené limity u zubárov. To sú výhody, ktoré sme pre našich poistencov vyjednali so Slovenskou komorou zubných lekárov od júna tohto roku.

Pridané 22. 07. 2016
Bojovníkom za zdravie darujeme 150-tisíc eur

V apríli sme vyhlásili historicky prvé kolo grantového programu Bojovníci za zdravie. Každý náš poistenec s akýmkoľvek zdravotným problémom mal možnosť zapojiť sa a požiadať nás o finančný príspevok na zdravotnú starostlivosť, ktorá nie je hradená z verejného zdravotného poistenia. Podporíme až 118 z nich.

Pridané 07. 07. 2016
Žiadosti vybavíme až o polovicu rýchlejšie

Od leta budeme viaceré žiadosti našich poistencov vybavovať rýchlejšie. Zrýchlený režim sa bude týkať vopred schvaľovanej zdravotnej starostlivosti, žiadostí ohľadom poistného vzťahu aj podnetov platiteľov bez ohľadu na to, či k nám prídu poštou, elektronicky alebo ich prinesiete osobne. Navyše, na elektronické žiadosti odpovieme o polovicu rýchlejšie ako na papierové.

Pridané 30. 06. 2016