Mobilná aplikácia zdravotnej poisťovne Dôvera Späť na www.dovera.sk

Dôvera poruke

Zdravotná karta, preukaz poistenca, otváracie hodiny pohotovostí, lekární a iné užitočné funkcie a informácie v mobile môžu v dôležitých okamihoch pomôcť zachrániť aj váš život.

Mobilná aplikácia je zadarmo a dostupná komukoľvek, ale iba poistenci Dôvery môžu využívať všetky funkcie.

Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Google Play Poslať odkaz na stiahnutie

Hlavné funkcie aplikácie

Karta
Vaša zdravotná karta je u lekára a vy k nej práve nemáte prístup? Zalistujte si v nej kedykoľvek: návštevy u lekárov, diagnózy, predpísané lieky a ako sa znesú s inými liekmi, koľko ste za ne zaplatili a či ste mohli ušetriť.  
Preukaz
Zabúdate so sebou nosiť kartičky ale svoj smartfón nepustíte z rúk? Od teraz v ňom nájdete nielen preukaz poistenca Dôvery ale aj Európsky preukaz poistenca, ktorý potrebujete na cestách po Európskej únii.  
Pohotovosť
Potrebujete ošetriť alebo kúpiť lieky a neviete, kam sa vybrať? Otváracie hodiny a cesty k pohotovostným lekárňam, pohotovostiam ale aj pobočkám Dôvery.

Pomáhame z každej stránky

Moja krvná skupina

Zachráňte život už aj cez mobil: Teraz sa o dôležitých informáciách týkajúcich sa darovania krvi alebo svojej krvnej skupiny dozviete nielen na webe a Facebooku ale aj prostredníctvom push notifikácie. Nájdete tu aj denne aktualizovanú mapu odberných miest.

Logo Červený kríž

V spolupráci so Slovenským Červeným krížom a odberovými miestami hematologicko-transfúziologických oddelení.

Pripomienky

Pamätá si za vás: push notifikácie vám pripomenú preventívne prehliadky, upozornia na liekové interakcie a dozviete sa o schválenej hospitalizácii.

SOS - Kartička prvej pomoci

Nastavte si kartu prvej pomoci: Ak si do nej zaznačíte vaše diagnózy, alergie, lieky, ktoré beriete, a iné dôležité podrobnosti o vašom zdravotnom stave, bude si tieto fakty môcť prečítať záchranár a v rozhodujúcej chvíli mu pomôžu správne zasiahnuť. Aplikácia vám umožní priamo zavolať na 155 a zavedie vás k najbližšej pohotovosti a otvorenej lekárni. Neviete, kedy to budete vy alebo niekto iný potrebovať!

Vysoký štandard bezpečnosti

Dôvera aplikáciu pravidelne overuje bezpečnostnými testami Mobilná komunikácia je zabezpečená
Pre jednoduchosť prístupu je aplikácia po aktivácii zabezpečená prístupovým PIN-om Vaše údaje sú chránené proti zneužitiu

Stiahnite si aplikáciu do svojho mobilu

Aplikácia je zadarmo a dostupná komukoľvek, ale iba poistenci Dôvery môžu využívať všetky funkcie.

Podeľte sa s priateľmi

Elektronická pobočka Podmienky FAQ Press
Preukaz poistenca Bezpečné lieky Moja krvná skupina
© Dôvera zdravotná poisťovňa, 2013. – www.dovera.sk