Elektronické zdravotníctvo

Využite službu Elektronická pobočka - Dôvera plus a vyskúšajte si elektronické zdravotníctvo budúcnosti už dnes. Zbavíte sa papierovania a ušetríte čas aj peniaze na poštovnom. Služba je pre poistencov, platiteľov aj našich zmluvných poskytovateľov.
E-pobočka poistenec 8 odpovedí na otázky
V Elektronickej pobočke vidíte svoju elektronickú zdravotnú kartu, službu Bezpečné lieky, údaje o svojich deťoch poistených v Dôvere, aj prehľad úhrad na poistnom a platiteľov poistného. Môžete nám pohodlne zasielať rôzne žiadosti a informácie alebo zistiť, koľko ste mohli ušetriť na liekoch.
E-pobočka platiteľ 7 odpovedí na otázky
Mesačné a ročné výkazy, hromadné oznámenia, prehľady zamestnancov, žiadosti, upozornenia na chybné alebo nedodané dokumenty. To všetko vybavíte v Elektronickej pobočke. Rola platiteľ je určená zamestnávateľom, individuálny platitelia môžu použiť rolu Poistenec.
E-pobočka poskytovateľ 6 odpovedí na otázky
V E-pobočke môžete vybaviť zúčtovanie aj fakturáciu. Umožníme vám okrem iného skontrolovať si dávku, odoslať ju, podať reklamáciu aj potvrdiť či zaslať faktúru.
Mobilná aplikácia 11 odpovedí na otázky
Mobilná aplikácia Dôvera je zadarmo a využiť ju môžu aj neklienti Dôvery. Ale len poistenci Dôvery využijú jej funkcie v plnej miere. S aplikáciou máte stále po ruke svoju zdravotnú kartu, vyhľadávač pohotovostí, lekární aj pobočiek Dôvery a takisto pripomienkovač prevencie.
Bezpečné lieky pre lekárov 13 odpovedí na otázky