Dobročinnosť

Staráme sa nielen o našich poistencov, ale aj o komunitu, v ktorej pôsobíme a o ľudí, ktorí potrebujú pomoc, radu, finančné zdroje alebo naše skúsenosti.

Rozvíjame preto verejno-prospešné projekty, nadväzujeme spoluprácu s organizáciami a stojíme po boku tých, ktorí nás poprosili o pomoc a bolo v našich silách im pomôcť.

Komu sme pomohli v rámci Grantového programu Dôvera:Zobraziť Grantový program Dôvera na väčšej mape
Pacienti môžu opäť snívať Pridané 16. 07. 2014

Pacienti, ktorý boli v minulosti liečení na diagnózu lymfómu a majú svoj nesplnený sen, majú jedinečnú možnosť zapojiť sa do tretieho pokračovania súťaže s názvom Opäť môžem snívať. Budú tak len kúsok od jeho splnenia.

Ďalšia farebná nemocnica Pridané 10. 07. 2014

Pobyt v nemocnici bude o niečo veselší pre deti v Ľubovnianskej nemocnici.
Z postieľok už nebudú mať výhľad len na biele steny. Maliari ich zmenili na farebné plátno a pokreslili zvieratkami a farebnými bublinami.

Ďalšie grantové kolo pozná podporených žiadateľov Pridané 10. 06. 2014

Po takmer piatich mesiacoch prihlasovania, vyhodnocovania a posudzovania poznáme 16 žiadateľov, ktorí od nás dostanú finančný príspevok na zlepšenie svojho zdravotného stavu alebo podporu športu a zdravého životného štýlu.

Veselá návštevná miestnosť pre deti v bojnickej nemocnici Pridané 28. 03. 2014

V nemocnici sa dá hrať, kresliť aj tráviť čas s kamarátmi príjemne. Presvedčili sa o tom malí pacienti hospitalizovaní na detskom oddelení bojnickej nemocnice, kde sme nevyužitú miestnosť starej vyšetrovne premenili na útulnú detskú izbu.

Je tu ďalšie kolo Grantového programu Dôvera Pridané 13. 02. 2014

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Našim poistencom poskytujeme okrem kvalitnej zdravotnej starostlivosti aj množstvo benefitov navyše. Tam sa ale naša starostlivosť nekončí. Vieme, že mnoho medicínskych zákrokov či pomôcok, ktoré nie sú hradené zo zákona,  poistenci potrebujú a veľkú podporu si zaslúži aj osveta v oblasti prevencie.

Pomáhame zdraviu aj prevencii Pridané 16. 12. 2013

Dlhodobo sa na nás so žiadosťou o pomoc obracia mnoho ľudí. Sú to rodiny, ktorým finančná situácia nedovoľuje dopriať ich deťom potrebnú zdravotnú starostlivosť, združenia pracujúce s hendikepovanými ľuďmi, ale aj športové organizácie, ktoré nemajú na svoje fungovanie  dostatočné finančné zdroje.

Mikulášsky darček pre nemocnicu v Čadci Pridané 06. 12. 2013

Deň pre príchodom Mikuláša sme v spolupráci s občianskym združením Osmijanko odovzdali Kysuckej nemocnici v Čadci predčasný mikulášsky darček. V priebehu novembra sa celé detské oddelenie začalo pod rukami šikovných maliarov postupne meniť na farebnú rozprávku.

Pomáhame plniť veľké sny Pridané 14. 11. 2013

Veľké sny potrebujú malú pomoc. To je motto 15. ročníka verejnej Zbierky Hodina deťom, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Generálnym partnerom zbierky je opäť aj Dôvera.

Vynovené návštevné miestnosti pre deti na východe Slovenska Pridané 17. 09. 2013

Detskí pacienti v trebišovskej a michalovskej nemocnici majú dôvod na úsmev. Občianske združenie Osmijanko v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera im v polovici septembra odovzdali zrekonštruované návštevné miestnosti, ktoré spríjemnia stretnutia malých pacientov s ich rodinami a blízkymi

Jesenné kolo Grantového programu Dôvera je spustené Pridané 06. 09. 2013

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska odštartovala v roku 2013 prvý ročník Grantového programu Dôvera. Ten je rozdelený do dvoch samostatných kôl, jesenného a jarného. Práve jesenné kolo sme odštartovali 5. septembra.

Späť