Dobročinnosť

Staráme sa nielen o našich poistencov, ale aj o komunitu, v ktorej pôsobíme a o ľudí, ktorí potrebujú pomoc, radu, finančné zdroje alebo naše skúsenosti.

Rozvíjame preto verejno-prospešné projekty, nadväzujeme spoluprácu s organizáciami a stojíme po boku tých, ktorí nás poprosili o pomoc a bolo v našich silách im pomôcť.

Komu sme pomohli v rámci Grantového programu Dôvera:Zobraziť Grantový program Dôvera na väčšej mape
Veselá chirurgia v Bratislave Pridané 12. 06. 2015

Keď sa povie nemocnica, väčšina z nás si predstaví starú budovu, strohé steny a nábytok, ktorý pamätá lepšie časy. Najmä v detských pacientoch vyvoláva hospitalizácia a odlúčenie od rodiny v cudzom prostredí strach.

Dôvera opäť partnerom detí Pridané 09. 01. 2015

Dôvera sa stala tretí rok za sebou generálnym partnerom projektu Hodina deťom. Celoročná verejná zbierka, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska, patrí medzi najstaršie dobročinné zbierky. Má za sebou 15 úspešných ročníkov, vyzbieraných takmer päť miliónov eur a viac ako 1,4 milióna podporených detí a mladých ľudí na Slovensku.

Vynovené gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Spišskej Novej Vsi Pridané 10. 12. 2014

Spišskonovoveská nemocnica má ambíciu stať sa najlepšou pôrodnicou v Košickom kraji. Na začiatku decembra verejnosti predstavila zrekonštruované    a rozšírené gynekologicko-pôrodnícke oddelenie za 300-tisíc eur.

Podporíme vaše zdravie Pridané 23. 09. 2014

Od 22. septembra do 26. októbra sa jednotlivci aj organizácie môžu zapojiť do Grantového programu Dôvera, ktorý už po piatykrát vyhlásila naša poisťovňa. Ak potrebujete finančné prostriedky na absolvovanie zdravotného zákroku, terapie alebo na nákup nehradených liekov či pomôcok, zašlite nám svoju žiadosť o grant. Radi podporíme aj projekty zamerané na podporu prevencie.

Rozprávkový les v žiarskej nemocnici Pridané 22. 09. 2014

Malí pacienti v nemocnici Svet zdravia v Žiari nad Hronom sa dočkali milého prekvapenia. Vďaka združeniu Osmijanko a zdravotnej poisťovni Dôvera budú môcť tráviť voľné chvíle v úplne novej návštevnej miestnosti.

Detské oddelenie v rožňavskej nemocnici sa vyfarbilo Pridané 22. 09. 2014

Maliari sa v nemocnici Svet zdravia v Rožňave doslova vybláznili. Farebné obrázky zvieratiek, kvetov či veselých postavičiek odteraz zdobia nemocničné steny. Združenie Osmijanko sa spolu so zdravotnou poisťovňou Dôvera postaralo o kompletnú farebnú premenu detského oddelenia.

Pacienti môžu opäť snívať Pridané 16. 07. 2014

Pacienti, ktorý boli v minulosti liečení na diagnózu lymfómu a majú svoj nesplnený sen, majú jedinečnú možnosť zapojiť sa do tretieho pokračovania súťaže s názvom Opäť môžem snívať. Budú tak len kúsok od jeho splnenia.

Ďalšia farebná nemocnica Pridané 10. 07. 2014

Pobyt v nemocnici bude o niečo veselší pre deti v Ľubovnianskej nemocnici.
Z postieľok už nebudú mať výhľad len na biele steny. Maliari ich zmenili na farebné plátno a pokreslili zvieratkami a farebnými bublinami.

Ďalšie grantové kolo pozná podporených žiadateľov Pridané 10. 06. 2014

Po takmer piatich mesiacoch prihlasovania, vyhodnocovania a posudzovania poznáme 16 žiadateľov, ktorí od nás dostanú finančný príspevok na zlepšenie svojho zdravotného stavu alebo podporu športu a zdravého životného štýlu.

Veselá návštevná miestnosť pre deti v bojnickej nemocnici Pridané 28. 03. 2014

V nemocnici sa dá hrať, kresliť aj tráviť čas s kamarátmi príjemne. Presvedčili sa o tom malí pacienti hospitalizovaní na detskom oddelení bojnickej nemocnice, kde sme nevyužitú miestnosť starej vyšetrovne premenili na útulnú detskú izbu.

Späť