Dobročinnosť

Staráme sa nielen o našich poistencov, ale aj o komunitu, v ktorej pôsobíme a o ľudí, ktorí potrebujú pomoc, radu, finančné zdroje alebo naše skúsenosti.

Rozvíjame preto verejno-prospešné projekty, nadväzujeme spoluprácu s organizáciami a stojíme po boku tých, ktorí nás poprosili o pomoc a bolo v našich silách im pomôcť.

Komu sme pomohli v rámci Grantového programu Dôvera:Zobraziť Grantový program Dôvera na väčšej mape
Veselá návštevná miestnosť pre deti v bojnickej nemocnici Pridané 28. 03. 2014

V nemocnici sa dá hrať, kresliť aj tráviť čas s kamarátmi príjemne. Presvedčili sa o tom malí pacienti hospitalizovaní na detskom oddelení bojnickej nemocnice, kde sme nevyužitú miestnosť starej vyšetrovne premenili na útulnú detskú izbu.

Je tu ďalšie kolo Grantového programu Dôvera Pridané 13. 02. 2014

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Našim poistencom poskytujeme okrem kvalitnej zdravotnej starostlivosti aj množstvo benefitov navyše. Tam sa ale naša starostlivosť nekončí. Vieme, že mnoho medicínskych zákrokov či pomôcok, ktoré nie sú hradené zo zákona,  poistenci potrebujú a veľkú podporu si zaslúži aj osveta v oblasti prevencie.

Pomáhame zdraviu aj prevencii Pridané 16. 12. 2013

Dlhodobo sa na nás so žiadosťou o pomoc obracia mnoho ľudí. Sú to rodiny, ktorým finančná situácia nedovoľuje dopriať ich deťom potrebnú zdravotnú starostlivosť, združenia pracujúce s hendikepovanými ľuďmi, ale aj športové organizácie, ktoré nemajú na svoje fungovanie  dostatočné finančné zdroje.

Mikulášsky darček pre nemocnicu v Čadci Pridané 06. 12. 2013

Deň pre príchodom Mikuláša sme v spolupráci s občianskym združením Osmijanko odovzdali Kysuckej nemocnici v Čadci predčasný mikulášsky darček. V priebehu novembra sa celé detské oddelenie začalo pod rukami šikovných maliarov postupne meniť na farebnú rozprávku.

Pomáhame plniť veľké sny Pridané 14. 11. 2013

Veľké sny potrebujú malú pomoc. To je motto 15. ročníka verejnej Zbierky Hodina deťom, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Generálnym partnerom zbierky je opäť aj Dôvera.

Vynovené návštevné miestnosti pre deti na východe Slovenska Pridané 17. 09. 2013

Detskí pacienti v trebišovskej a michalovskej nemocnici majú dôvod na úsmev. Občianske združenie Osmijanko v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera im v polovici septembra odovzdali zrekonštruované návštevné miestnosti, ktoré spríjemnia stretnutia malých pacientov s ich rodinami a blízkymi

Jesenné kolo Grantového programu Dôvera je spustené Pridané 06. 09. 2013

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska odštartovala v roku 2013 prvý ročník Grantového programu Dôvera. Ten je rozdelený do dvoch samostatných kôl, jesenného a jarného. Práve jesenné kolo sme odštartovali 5. septembra.

Detská klinika v Trnave v novom šate Pridané 13. 05. 2013

Detská klinika Fakultnej nemocnice v Trnave žiari novými farbami. Občianske združenie Osmijanko sa v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera postaralo o vymaľovanie 19 izieb, priľahlej chodby a o renováciu detského kútika.

Odštartovali sme Grantový program Dôvera Pridané 05. 02. 2013

V spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska sme spustili Grantový program Dôvera. Každý rok bude mať dve kolá, jarné a jesenné. Prvé sme otvorili 5. februára 2013. Organizácie a jednotlivci sa doň môžu zapojiť do konca marca. Víťazné projekty jarného kola podporíme  sumou 14 tisíc eur.

Myslíme nielen na vaše zdravie Pridané 13. 06. 2012

Počas roka sa na Dôveru obracia množstvo ľudí so žiadosťou o finančnú podporu. Športovci, talentovaní umelci, záujmové združenia, ale aj pacienti, rodiny s chorými deťmi, sociálne odkázaní ľudia. Každoročne im  v rámci spoločenskej zodpovednosti pomáhame pri riešení ťažkej životnej situácie.