Chcem sa poistiť

Poistiť sa v Dôvere môžete aj bez toho, aby ste niekam chodili. Vyberte si nižšie, aký spôsob vám najviac vyhovuje. Svoju poisťovňu môžete zmeniť každý rok do 30. septembra.

Aktualizované: 08. 07. 2015

Pohodlne cez internet

Telefonicky

Zatelefonujte na Zákaznícku linku 0850 850 850, s operátorom prihlášku vyplníte a kuriér vám ju zadarmo donesie na podpis

Poštou

Tu nájdete prihlášku v PDF formáte, vyplňte ju, vytlačte, podpíšte a zašlite na DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s., Cintorínska 5, 949 01 Nitra

Osobne

V ktorejkoľvek našej pobočke, aj s asistenciou našich odborníkov. Pozrite si mapu a kontakty našich pobočiek

Prečo sa poistiť v Dôvere

Ako náš poistenec získate prístup ku všetkému, čo vám garantuje zákon a tiež širokú ponuku nadštandardných služieb.

Kedy môžete zmeniť poisťovňu?

1. Ak chcete zmeniť svoju zdravotnú poisťovňu, môžete tak urobiť každý rok do 30. septembra. Poistencom novej poisťovne ste od 1. januára nasledujúceho roka.

2. Ak ste sa vrátili zo zahraničia, kde ste boli aj poistený, podajte prihlášku do zdravotnej poisťovne na Slovensku do ôsmich dní od návratu.

3. Ak sa vám narodilo dieťa, vyberte mu zdravotnú poisťovňu do 60 dní od narodenia. Vaše dieťatko poistíme v pohodlí domova, nemusíte nikam chodiť. Vyberte si odborníka na poistenie z vášho kraja, dohodnite si stretnutie a náš zamestnanec príde priamo za vami a vypíše s vami prihlášku.