Chcem sa poistiť

Poistiť sa v Dôvere môžete rýchlo a jednoducho bez toho, aby ste niekam chodili. Pošleme za vami kuriéra. Ako náš poistenec získate prístup k všetkému, čo vám garantuje zákon, plus vám zabezpečíme aj nadštandardnú starostlivosť, služby a mnohé výhody.

Aktualizované: 28. 08. 2013

Poistiť sa u nás môžete viacerými spôsobmi. Vyberte si, ktorý vám najviac vyhovuje:

  1. cez internet: Na tomto mieste vyplníte a odošlete elektronickú prihlášku cez Elektronickú pobočku. My vám ju kuriérom zašleme na podpis. Za kuriéra nič neplatíte.
  2. poštou: stiahnete a vytlačíte si prihlášku vo formáte PDF, vyplníte, podpíšete a zašlete na adresu DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s., Cintorínska 5, 949 01 Nitra,
  3. príďte osobne do ktorejkoľvek pobočky: Prihlášku vyplníte a podáte v ktorejkoľvek z našich pobočiek. Naši odborníci vám radi pomôžu. Pozrite si mapu a kontakty našich pobočiek.
  4. zatelefonujte a prihlášku máte podanú hneď: Operátor Zákazníckej linky 0850 850 850 vyplní prihlášku za vás a pošle vám ju kuriérom. Vy ju podpíšete a kuriér ju doručí k nám. Za kuriéra nič neplatíte.
  5. poistenie novorodenca v pohodlí domova: vyberte si odborníka na poistenie z vášho kraja, dohodnite si stretnutie a náš zamestnanec príde priamo za vami a vypíše s vami prihlášku. Zoznam odborníkov nájdete na tomto linku.

Naši poistenci majú nárok na širokú ponuku nadštandardu - od lacnejších liekov a očkovaní cez dostupnejšiu starostlivosť a prevenciu až po výhody pre najmenších a služby online zdravotníctva.

Zmeniť zdravotnú poisťovňu môžete raz za rok. Ak stihnete podať prihlášku do 30. septembra, zmena bude účinná od 1. januára nasledujúceho roka.

Ak sa vám narodilo dieťa, vyberte mu zdravotnú poisťovňu do 60 dní od narodenia. Ak ste sa vrátili zo zahraničia, kde ste boli aj poistený, podajte prihlášku do slovenskej zdravotnej poisťovne do ôsmich dní od návratu.