Zľava do kúpeľov pre darcov krvi

Naši poistenci, držitelia plakiet za mnohonásobné darovanie krvi, môžu využiť zľavy až do výšky 25 % v najznámejších kúpeľoch Slovenska zameraných na reumatické ochorenia.

Aktualizované: 07. 04. 2017

Zľava do kúpeľov pre darcov krvi Zľava v kúpeľoch pre mnohonásobných darcov krvi platí po celý rok. Môžete ju využiť na zakúpenie akéhokoľvek kúpeľného alebo relaxačného pobytu vo všetkých hoteloch v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany alebo Smrdáky. Zľavu si môžete uplatniť aj na kúpeľné procedúry. Zľava sa na nevzťahuje na kúpeľný pobyt, ktorý je čiastočne hradený zdravotnou poisťovňou.

Nezabudnite si preukaz darcu krvi

Stačí, ak sa pri nahlasovaní do kúpeľov preukážete občianskym preukazom a preukazom darcu krvi s vyznačením nositeľstva bronzovej, striebornej, zlatej alebo diamantovej Janského plakety.

Aké zľavy sú pre darcov?

Hodnota plakety
Výška zľavy
Diamantová plaketa
25 %
Zlatá plaketa
20 %
Strieborná plaketa15 %
Bronzová plaketa10 %

Ak nespĺňate podmienky na zľavu ako darca krvi, pozrite si zoznam kúpeľov, v ktorých máte zľavu, pretože ste náš poistenec. Nájdete ho na tejto stránke.

Podporujeme darcov

Dôvera už šesť rokov výrazne podporuje darcov krvi. Úspešný projekt mojakrvnaskupina.sk na Facebooku pomáha zachraňovať životy, zdieľa výzvy na darovanie krvi, ale aj poskytuje cenné informácie pre skúsených darcov krvi aj prvodarcov. V tomto roku sme opäť zisťovali krvné skupiny na Festival zdravia a okrem toho pre darcovi vydávame špeciálny newsletter pre darcov krvi.