Hlavne zdravo

  FZ obrazok na web1.JPG Návodov, ako byť zdravý, je mnoho a aj keď sa rôznia, jedno majú spoločné – snažia sa nájsť recept, ako prežiť plnohodnotný a zdravý život a cítiť sa fit.

Festival zdravia je unikátny projekt zdravotnej poisťovne Dôvera plný atraktívneho programu zameraného na tému starostlivosti o svoje zdravie a dôležitosti prevencie pred ochoreniami.

Čo na vás čaká?

Všetci návštevníci si budú môcť preveriť svoj zdravotný stav, poradiť sa s lekármi špecialistami, zistiť svoju krvnú skupinu (ak máte 18 rokov a viac) a dozvedieť sa viac o darovaní krvi či o tom, ako sú na tom so stresom.

Okrem toho na vás čakajú odborníci na zvládanie stresu, meranie hladiny stresu či spoľahlivé tipy na kvalitnejší spánok a tiež diagnostika chodidiel, rady pre zdravý chrbát a držanie tela. Deti si užijú kopec zábavy v detskom kútiku.
Kto bude chcieť, môže sa zapojiť do súťaže o 24 elektrických kolobežiek. Ako? Viac informácií nájdete tu .

image.jpg

Stovky vyšetrení

Festival zdravia navštívi každý rok viac ako 25.000 ľudí . Zhruba 10-tisíc ľudí si ročne nechá zistiť svoju krvnú skupinu, 5-tisíc absolvuje preventívnu zdravotnú prehliadku a 1,5-tisíca si preverí, ako ich ovplyvňuje stres. Viac o tom, ako to na Festivale zdravia vyzerá, si môžete pozrieť v tomto videu.

Tešíme sa na vás počas 24 zdravých dní v niektorom z týchto slovenských miest. Presný harmonogram miest a termínov nájdete na tejto stránke.

Viac o programe Festivalu zdravia si prečítajte na tejto stránke.