Vzniknutá situácia nás mrzí, intenzívne pracujeme na tom, aby sme ju čo najskôr vyriešili. Za komplikácie sa doktnutým poistencom ospravedlňujeme.

Akútna a ambulantná starostlivosť v Nemocnici Malacky je poistencom Dôvery poskytovaná v plnom rozsahu.

Pri objednávaní na nižšie uvedené kontakty je potrebné uviesť, že pacient bol odmietnutý v Nemocnici Malacky.

CT - počítačová tomografia
  • Novapharma – Železničná nemocnica a poliklinika, Šancová 110, Bratislava. Pacienti sa môžu objednať na vyšetrenie na čísle call-centra Procare 0917 888 999.
  • Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, Koreszkova 7. Pacienti sa môžu objednať na tel. čísle: 034/6969103.
MR - magnetická rezonancia
  • Pre MR vyšetrenia sme zabezpečili pracovisko Euromedix na Betliarskej 17 v Bratislave (budova ProCare). Dotknutí pacienti sa môžu objednať na telefónnom čísle 0907 888 999. Poistenci nebudú platiť žiadne registračné poplatky.  
  • Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, Koreszkova 7. Dotknutí pacienti sa môžu objednať na tel. čísle: 034/6969388.
Preprava pacientov - dopravná služba
  • V prípade, že poistenci potrebujú na vyšetrenie alebo na operáciu prevoz, zabezpečili sme služby dopravnej zdravotnej služby LSE-Life Star Emergency. Prevoz dopravnou službou spravidla odporúča lekár. K dispozícii telefónne číslo 0902 944 499 (dispečing Malacky).
Jednodňová zdravotná starostlivosť v odbore oftalmológia
  • Pacientom, ktorým bol zrušený termín operácie v Malackách sme zabezepčili možnosť absolovať operáciu u poskytovateľa SILOE, s.r.o. (Očné centrum Dr. Böhma), Astrova 2/A, Bratislava. Kontakt na objednanie je 02/43637077.
Ostatná lôžková zdravotná starostlivosť a jednodňová zdravotná starostlivosť
  • Plánované operácie, ktoré boli zrušené v Nemonici Malacky zabezpečí Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, Koreszkova 7. Pre objednávanie na termín operácie je k dispozícii naša Zákaznícka linka 0850 850 850. Informáciu poskytneme skalickej nemocnici, ktorá následne dohodne presný termín a ďalší postup priamo s pacientom.

Informácie v súvislosti s poskytovaním zdravotnej starostlivosti v Nemocnici Malacky budeme aktualizovať.