Celosvetová epidéma COVID-19 výrazným spôsobom ovplyvňuje životný štýl nás všetkých. Necestujeme do zahraničia, po Slovensku iba minimálne, nevyužívame wellness pobyty ani kúpele, obmedzujeme návštevy lekárov na nevyhnutné situácie... Väčšinu času trávime doma, čo však neznamená, že nepotrebujeme radu lekára.

Niektoré benefity Dôvery, na ktoré majú nárok iba naši poistenci, v aktuálnej situácii strácajú na atraktívnosti. Dnes prakticky nevyužijete zľavu na cestové poistenie a poistenie do hôr od Generali, rovnako tak zľavy na ponuky portálu ZľavaDňa či zľavy do kúpeľov. Aj využívanie príspevku 100 € na zubné ošetrenie alebo dentálnu hygienu je v súčasnej situácii limitované obmedzeniami zo strany zubných lekárov, ktorí riešia len urgentné prípady.

Namiesto spomínaných výhod je pre vás dôležitejšie mať lekára dostupného cez telefón či iné služby spoľahlivo fungujúce aj na diaľku:

  • DôveraLinka24  – telefonická nonstop linka 0850 500 024 linka vám umožní poradiť sa s odborníkom o svojom zdravotnom stave
  • DôveraGenio – online nástroj na princípe umelej inteligencie vám pomôže overiť si diagnózu podľa vašich príznakov