Na druhej strane tieto dni nám dávajú možnosť tráviť viac času s rodinou, objavovať krásu prírody aj skrytých talentov, ktoré v sebe máme. Učia nás pokore a predovšetkým zodpovednosti.

Každý týždeň nová výzva aj výhra

V Dôvere neklesáme na duchu ani v týchto ťažších časoch. Radi by sme dobrú energiu posunuli aj k vám a zdieľali ju spolu s vami. Hoci nás Koronavírus v mnohých veciach obmedzil, nikto nám nezakázal mať radosť zo života. A tá má mnoho podôb.

Preto po dobu 4 týždňov vyhlásime každý pondelok výzvu na novú tému, do ktorej sa môžete zapojiť a vyhrať hodnotnú cenu.

Stačí ak do komentára pod súťažným postom na našom Facebooku uverejníte fotografiu na aktuálnu tému a ste v hre. Vo štvrtok vyberieme 16 fotografií s najväčším počtom lajkov a odštartujeme „víkendovú hlasovačku“ na našom Instagrame, kde o víťazovi rozhodnete vy. Viac o pravidlách súťaže nájdete tu.

Podržme sa navzájom

Prostredníctvom kampane, chceme šíriť myšlienku, že život je krásny. Preto chráňte seba aj svojich blízkych. Správajte sa zodpovedne a verte, že bude lepšie. Lebo Dôvera pomáha a vždy bude.

Budeme radi ak nám šírením posolstva pomôžete, či už so zapojením sa do súťaže alebo len zdieľaním myšlienky #zivotjekrasny. Žijeme neľahké časy a potrebujeme sa navzájom podržať. Tak sa teda držme, priatelia.