Vďaka nej môžu získať 25 eurový príspevok na zubné ošetrenie alebo dentálnu hygienu a to štyri krát v roku, teda spolu až 100 eur ročne na zuby. Za viac ako rok a pol existencie tejto výhody sme vybavili už takmer pol milióna žiadostí o príspevok a našim poistencom vyplatili takmer deväť miliónov eur. Od Nového roka bude príspevok na zuby ešte vyšší.

Až do 30 eur na každé ošetrenie alebo dentálnu hygienu budú môcť získať naši poistenci od 1. januára 2021. Okrem toho zvyšujeme aj počet príspevkov. Po novom bude môcť každý získať až päť príspevkov počas roka, teda až do 150 eur ročne na zuby.

Čerpanie príspevkov na zuby sme však zjednodušili už teraz. Od 1. septembra 2020 je možné požiadať o príspevok aj spätne, a to do troch kalendárnych dní od ošetrenia u zubného lekára alebo po vykonaní dentálnej hygieny. Tieto zmeny pomôžu našim poistencom finančne zvládnuť návštevu zubnej ambulancie a získať zdravší a krajší úsmev. Všetko o tejto výhode nájdete na www.dovera.sk/zuby

Až 300 eur na doplatky na lieky

Výhoda 200+200 je našim poistencom dobré známa. Vďaka nej môžu získať späť doplatky za lieky a dietetické potraviny až do výšky 200 eur. Mnohí tento limit už vyčerpali. Preto všetkým deťom do 18 rokov veku, ich matkám a otcom poskytneme možnosť získať späť ďalších 100 eur. Výhoda 200+200 sa od 1. januára 2021 zmení na 300+300 a dá našim poistencom možnosť získať späť doplatky za lieky a dietetické potraviny až do výšky 300 eur.

Vrátenie doplatkov za lieky sme po prvý raz predstavili ešte v roku 2013. Odvtedy sme vybavili takmer milión žiadostí o vrátenie doplatkov a našim poistencom vyplatili viac ako 13 miliónov eur. Ďalšie informácie o tejto výhode nájdete na tejto stránke.

Ak sa vám tieto výhody páčia, budeme radi, ak ich budete využívať. Všetky výhody pre našich poistencov nájdete tu.