Zacvičte si s osobným trénerom Janym Landlom

Pre priaznivcov zdravého životného štýlu alebo tých, ktorí chcú pre svoje zdravie urobiť niečo navyše, máme zaujímavú novinku. Využite zľavu 30 % na online tréningový program LIVE+ pod vedením profesionálneho trénera Janyho Landla a zdravé jedálničky pripravené na mieru. Cena mesačného programu je 10,90 eura. Poistenci Dôvery ho môžu získať len za 7,60 eura.

Všetky informácie o programe a návod, ako si uplatniť zľavu, nájdete na tejto stránke.


Zľava 30 % na slovenskú kozmetiku Facederma

Facederma je prírodná kozmetika špeciálne navrhnutá pre potreby pleti v našich zemepisných šírkach. Jej zloženie eliminuje najčastejšie kozmetické problémy žien aj mužov. Z ponuky si môžete vybrať pleťové krémy, séra, telové oleje aj prípravky špeciálnej starostlivosti. Produkty v exkluzívnom balení môžu byť tiež krásnym darčekom pre vašich blízkych. Len poistenci Dôvery však môžu využiť špeciálnu zľavu 30 % na nákup všetkých nezľavnených kozmetických produktov.

Všetky informácie o výhode a návod, ako si uplatniť zľavu, nájdete na tejto stránke.


Pomoc pacientom po prekonaní covidu

Poistencom, ktorí prekonali koronavírus a majú dlhodobo zdravotné problémy, ponúkame prístup do mobilnej aplikácie Zhiva úplne zadarmo. Vďaka aplikácii môžu sledovať svoj zdravotný stav, naučia sa špeciálne dychové cvičenia a získajú množstvo informácií, ktoré im pomôžu zmierniť ich komplikácie. Aplikácia je dostupná pre používateľov zariadení Android aj Apple. Stiahnuť si ju môžete bezplatne do svojho tabletu alebo smartfónu.

Všetky informácie o aplikácii a návod, ako ju získať, nájdete na tejto stránke.


Nakúpte bio potraviny Bobule so zľavou 30 % 

Ak si radi doprajete lokálne a kvalitné potraviny, máme pre vás atraktívnu zľavu na nákup slovenských prírodných produktov. Pod značkou Bobule nájdete zdravé potraviny, ktoré sa už roky vyrábajú na Orave z drobného bobuľovitého ovocia. Obsahujú množstvo prírodných látok prospešných pre fungovanie organizmu a sú bez pridaných konzervantov a umelých farbív. Prírodné šťavy, džemy a výživy môžu naši poistenci ako jediní nakupovať o 30 % lacnejšie.

Všetky informácie o výhode a návod, ako si uplatniť zľavu, nájdete na tejto stránke.


Zoznam všetkých benefitov pre našich poistencov nájdete na tejto stránke.