Máme za sebou náročné mesiace pandémie. Najviac skúšaným odvetvím počas nej bolo nepochybne zdravotníctvo. Zdravotníci za posledné mesiace dokázali, že sú v spoločnosti nenahraditeľnými a že zdravie nás všetkých je najmä v ich rukách. Mnohí z nich si za posledné obdobie siahlo na dno svojich síl, boli  tu pre všetkých pacientov bez rozdielu.

V Dôvere sme sa rozhodli im poďakovať symbolickým gestom. Pre všetkých zdravotníckych zamestnancov, ktorí sú našimi poistencami sme pripravili malé prekvapenie v podobe 150 výhier v hodnote takmer 60-tisíc eur. Získať ich môžu, ak vyplnia jednoduchý formulár.

Kto sa môže zapojiť do súťaže

Hrať o hodnotné ceny môžu všetci naši poistenci, ktorí zároveň aktívne vykonávajú zdravotnícke povolanie. Patria medzi nich: lekári, zubní lekári a technici, farmaceuti, zdravotné sestry, pôrodné asistentky, zdravotnícki laboranti, záchranári, farmaceutickí laboranti, oční optici, sanitári  a iní ...... (podľa definície zdravotníckeho zamestnanca v zákone).

Ako sa môžete zapojiť

Súťaž prebieha v termíne od 7. do 29. októbra. Stačí, ak navštívite webovú stránku www.dovera.sk/dakujeme, kde sa dozviete všetky potrebné informácie.

Prajeme vám veľa šťastia!