Dôvera vyhrala vo všetkých kategóriách, v ktorých sa mohla zúčastniť. Obsadila 1. miesto v kategórii Zdravotná poisťovňa, rovnako 1. miesto v kategórii Mobilná aplikácia aj v hlasovaní čitateľov získala Cenu sympatie.

„Ďakujeme za ocenenie našej práce, ktorú robíme v prvom rade pre našich poistencov, aby sme im uľahčili komunikáciu s Dôverou a aby mali prehľad o všetkom podstatnom, čo súvisí s ich zdravotným poistením a využívaním benefitov. V našej snahe budeme pokračovať aj naďalej. Máme mnoho plánov a tiež chuť víťazstvo v ankete obhájiť,“ povedal generálny riaditeľ Martin Kultan.

Mobilnej aplikácii venujeme veľkú pozornosť už od doby, keď sme ju predstavili ako vôbec prvú mobilnú aplikáciu zdravotnej poisťovňe na Slovensku. O tom, že našim poistencom pomáha, svedčia aj čísla. Tento rok ju použilo už viac ako 409-tisíc používateľov, kým za celý rok 2020 ich bolo 264-tisíc.

Mobilná aplikácia Dôvery obstojí aj v širšej konkurencii. Má dlhodobo výborné hodnotenie aj v obchodoch AppStore a Google Play. Aplikácia však nie je jedinou digitálnou vstupnou bránou do Dôvery. Zlepšujeme našu Elektronickú pobočku, web zdravotnej poisťovne, snažíme sa naše procesy čo najviac zelektronizovať a efektívniť, aby sme zjednodušili život našim poistencom.