Lacnejšie štartovné

Už desať rokov pravidelne podporujeme bežecké podujatia po celom Slovensku, vďaka čomu majú naši poistenci na nich lacnejšie štartovné. Na všetkých veľkých maratónoch a polmaratónoch o 4 eurá (Košice, Bratislava, Banská Bystrica, Rajec), na vybraných kratších behoch o 2 eurá.

Športtester ako motivácia

Od roku 2016 vždy pred Vianocami odmeňujeme dvoch vytrvalých bežcov špičkovým športtesterom. V tomto roku to bude Garmin Forerunner 945. Získať ho môžu naši poistenci, ktorí sa zapoja do celoročnej súťaže Dobehni si po svoj Garmin. Zo všetkých bežeckých výsledkov, ktoré nám pošlú do konca novembra, vyžrebujeme dva a ich „autorov“ odmeníme profi športtesterom. Čím viac výsledkov nám pošlú, tým majú väčšiu šancu na výhru.

Ceny každé tri mesiace

V marci, v júni, v septembri a v decembri môžu bežci zapojení do súťaže Dobehni si po svoj Garmin vyhrať aj menšie ceny – napríklad dresy, fľaše, pásy, vitamíny, knihy, a iné súčasti bežeckej výbavy.

Zľavy na tréningy, výživu a jedálničky

K lepším výkonom správnym stravovaním. Receptáre navrhnuté výživovým poradcom Michalom Páleníkom a tímom odborníkov Planeat majú bežci poistení v Dôvere so zľavou 25 %. Rovnakú zľavu majú aj na bezlepkové potraviny Vitacelia a doplnky výživy od Borisa Valábika Vjem. Bežecké tréningy môžu doplniť tréningovým programom LIVE+ Janyho Landla so zľavou 30 %. Všetky spomenuté benefity nájdete na tomto mieste.

Zľavy v lekárni

V spolupráci s lekárňami Dr.Max vyberáme každé dva mesiace po päť rôznych produktov, ktoré ocení každý športovec, a poistenci Dôvery ich majú s 25 % zľavou. Prípravky na kĺby, minerály, vitamíny, rýchle cukry, ale aj rôzne náplasti, masti, prípravky proti kliešťom či tejpovacie pásky. Aktuálne zľavnené produkty nájdu bežci na tejto stránke.

Bežecký web

Dôvera má špeciálnu webovú stránku zameranú na ľudí, ktorí behajú alebo chcú začať behať. Na Akobuk.sk nájdu nielen tréningové plány, ale aj overené rady a odporúčania, ako zdravo športovať, zdravo žiť, zdravo spať a zvládať stres.

Newsletter

Aby bežci mali čo najviac informácií o výhodách, ktoré pre nich Dôvera pripravila, pravidelne s nimi komunikujeme formou newslettra.