S Dôverou do troch dní

Na operáciu bez zbytočného čakania. Dôvera vybaví potrebné formality pred nástupom do nemocnice do troch pracovných dní. Od 1. júna majú všetci poistenci Dôvery čakajúci na plánovanú hospitalizáciu zelenú takmer na počkanie.

Publikované: 30. 05. 2014

„Denne posúdime a skontrolujeme 150 až 200 návrhov na plánovanú hospitalizáciu. Celý interný proces sme skrátili na minimum. Od 1. júna potvrdíme každú plánovanú hospitalizáciu v slovenských nemocniciach do troch dní. Veríme, že toto zrýchlenie na našej strane sa pozitívne prejaví aj na strane poskytovateľov zdravotnej starostlivosti,“ hodnotí novinku Martin Kultan, generálny riaditeľ Dôvery.

Ročne hospitalizujú viac ako 220-tisíc poistencov Dôvery. Plánovane sa na zákrok chystá viac než 30-tisíc z nich, pričom si môžu vybrať nemocnicu, kam nastúpia na hospitalizáciu.

Orientovať sa môžu prostredníctvom zoznamu čakacích listín na vybraných operačných oddeleniach. Ich prehľad zverejňujeme ako jediná zdravotná poisťovňa na tejto stránke.

Pri všetkých plánovaných hospitalizáciách platí, že podmienkou bezproblémového schválenia je riadna a kompletná dokumentácia, ktorú poisťovni predloží zdravotnícke zariadenie.