Mobilná aplikácia Dôvera už aj pre Windows Phone

Unikátna mobilná aplikácia Dôvera je dostupnejšia. Spustili sme jej verziu aj pre operačný systém Windows Phone.

Aktualizované: 16. 12. 2014

Mobilná aplikácia Dôvera už aj pre Windows Phone Po používateľoch operačných systémov iOS a Android sa dočkali aj fanúšikovia Windows.

Sme veľmi radi, že aplikácia Dôvera je dostupná aj pre tretí používaný systém a odteraz  si môžu všetci majitelia smartfónov s platformou Windows Phone aplikáciu bezplatne stiahnuť na tomto mieste.

Využívať môžu aj mapu s bodmi záujmu, na ktorej si jednoducho vyhľadajú najbližšiu lekáreň, pohotovosť (napríklad v prípade problému v cudzom meste) alebo pobočku Dôvery, či odberové miesta krvi.

Ako poistenci Dôvery s aplikáciou získate ešte viac: 

•    pohodlný prístup do svojej zdravotnej karty,
•    elektronický preukaz poistenca,
•    navigáciu k najbližšej otvorenej pohotovosti, lekárni či pobočke
•    a nezabudnete vďaka nej ani na preventívne prehliadky.

Vychádzame v ústrety rodinám

Rodičia, poistení v Dôvere, majú na dosah ruky nielen informácie o vlastnom zdraví, ale uvidia aj všetky lieky, ktoré predpísali pediatri aj špecialisti ich deťom, kedy a akého doktora deti navštívili, akú mali diagnózou.

Dostupnosť a užitočnosť

„Sme inovatívna poisťovňa a chceme byť dostupní pre všetkých. Považujeme si preto za povinnosť rozšíriť mobilnú aplikáciu Dôvera aj pre používateľov tretieho systému – Windows Phone,“ povedal Peter Meluš, projektový manažér.

Pre Android a iOS novinky už od septembra

O poslednej septembrovej aktualizácii mobilnej aplikácie, ktorá rodičom poisteným v Dôvere priniesla možnosť kontrolovať zdravie svojich detí cez mobil, si viac prečítajte tu. Teraz sa táto inovácia týka aj všetkých rodičov so systémom Windows phone.

Aplikáciu Dôvera pre Windows Phone si môžete stiahnuť na tomto mieste.