Pomáhame zachraňovať životy

Pomoc rýchlej záchrannej služby potrebovalo len v minulom roku takmer 100-tisíc našich poistencov. Dôvera spojila sily so záchranármi a od marca priniesla svojim poistencom novinku, ktorá pomáha zachraňovať životy.

Aktualizované: 24. 03. 2015

Keď ide o sekundy

Záchranári sú každý deň svedkami situácií, keď zdravie alebo život človeka visí doslova na vlásku. Často majú k dispozícii len nekompletné informácie a zbytočne strácajú čas. A pritom o záchrane života veľakrát rozhodujú sekundy a správne informácie.

Dôvera, ako jediná zdravotná poisťovňa, sprístupňuje záchranárom všetky kľúčové informácie o svojich poistencoch. Priamo v teréne sa z tabletu alebo zo smartfónu dozvedia o poistencovi napríklad to, akými ochoreniami trpí, aké lieky mu lekári predpísali, akých lekárov v poslednom čase navštívil alebo či bol hospitalizovaný.

Prispejte k záchrane svojho života aj vy

Ak ste naším poistencom, doplňte si potrebné informácie do svojej SOS karty – nájdete ju vo svojej Elektronickej pobočke. Informácie o tom, akú máte krvnú skupinu, či trpíte alergiami alebo kontakt na blízkeho môžu pomôcť pri záchrane vášho života.


Pomáhame zachraňovať životy Pomáhame zachraňovať životy

Tu si môžete pozrieť, čo o našej novej službe povedal asi najznámejší záchranár na Slovensku doc. MUDr. Viliam Dobiáš.