Dôvera na Facebooku

S prvým augustovým dňom sme spustili firemnú facebookovú (FB) stránku.

Publikované: 02. 08. 2017
Náš profil nájdete tu: http://bit.ly/DoveraZdravotnaPoistovna.

Nie je to jediná FB stránka, o ktorú sa staráme. Prevenciu a konkrétne jeden z najmasovejších športov – beh, propagujeme na  FB stránke Dôverun (http://bit.ly/DoveRUN). Viac sa dozviete aj na webe www.doverun.sk.

Zároveň spravujeme aj najväčšiu FB stránku venovanú darcovstvu krvi FB Mojakrvnaskupina (http://bit.ly/MojaKrvnaSkupina). Jej fanúšikovia sú rozdelení do skupín podľa svojej krvnej skupiny a reagujú na výzvy na darovanie krvi. Podrobnosti aj na webe www.mojakrvnaskupina.sk.

Vieme, že prevencia je nielen jednoduchšia cesta, ale najmä účinnejší spôsob starostlivosti o vlastné zdravie, ako liečba už prepuknutého ochorenia. Aj preto sa náš firemný „fejsbúk“ bude venovať najmä témam súvisiacim so zdravým životným štýlom. Samozrejme, nájdete tam aj informácie o našich výhodách a službách pre poistencov a správy o tom, ako pomáhame meniť slovenské nemocnice na kvalitnejšie a krajšie zdravotnícke zariadenia.

Uvedomujeme si, že FB stránka bude slúžiť aj na spätnú väzbu od našich klientov a priaznivcov. Na každú individuálnu požiadavku sa budeme snažiť odpovedať, a to s ohľadom na ochranu osobných údajov.

Poteší nás, ak budete odoberať, komentovať a zdieľať náš obsah, koniec koncov, tvoríme ho pre vás.