Dôvera podporuje Slovenský olympijský tím

Zdravotná poisťovňa Dôvera sa dohodla so Slovenským olympijským výborom na podpore Slovenského olympijského tímu (SOT) v roku 2018.

Publikované: 09. 02. 2018

Dôvera podporuje Slovenský olympijský tím Podpora sa týka olympijského tímu, ktorý sa zúčastní vo februári 2018 zimných olympijských hier v kórejskom Pjongčangu a slovenských olympionikov počas celého kalendárneho roka, teda aj športovcov súťažiacich v letných športoch. Viac prezradil prezident Slovenského olympijského výboru Anton Siekel v tomto rozhovore.

V tejto súvislosti pripravujeme pre našich poistencov viacero zaujímavých súťaží o atraktívne ceny so symbolikou SOT. Ak chcete vyhrať, sledujte náš facebook. Najbližšia súťaž začne už čoskoro.

Okrem toho pripravujeme aj ďalšie novinky súvisiace s olympijským hnutím, detaily prezradíme neskôr. Komunikovať budeme predovšetkým cez oficiálnu facebookovú stránku Dôvery a cez našu firemnú internetovú stránku www.dovera.sk.

V dňoch 30.1. až 9.2.2018 prebieha prvá spoločná akcia Slovenského olympijského tímu a Dôvery na propagačnú Roadshow Slovenského olympijského tímu.

Počas nej zavítajú členovia SOT a zástupcovia Dôvery do 9-tich obchodných centier vo vybraných slovenských mestách s putovnou expozíciou propagujúcou
duch olympionizmu, ale aj s veľmi zaujímavým programom. Viac informácií nájdete na tejto stránke.