Výhra od Dôvery? Najlepší zážitok v živote

„Je to super, je to najlepší zážitok môjho života. Toto som od tohto výletu vôbec nečakal,“ hovoril Márius, výherca našej facebookovej súťaže o zážitkový víkend s profesionálnou slovenskou snowboardistkou Klaudiou Medlovou. Netreba sa čudovať, len pár minút predtým s ňou na pódiu oslavoval druhé miesto na podujatí Audi Nines v rakúskom Söldene.

Aktualizované: 24. 04. 2018


Na zážitkový víkend zobral 19-ročný Márius svojho 18-ročného bratranca Matúša. Obaja snowboardingom doslova žijú. Výhrou bolo stretnutie s Klaudiou priamo na kopci a účasť na finále podujatia Audi Nines. Súčasťou ceny bolo zabezpečenie dopravy z Bratislavy do 650 km vzdialeného Söldenu a späť, ubytovanie na dve noci, dva jednodňové skipasy a cestovné poistenie.

"Keď sme s ňou jazdili, to bol zážitok na celý život,“ povedal Matúš po výlete. Držať tempo s Klaudiou nebolo vôbec jednoduché. Po jazde si dali spoločný obed. "Som šťastná, že Dôvera urobila túto akciu a zobrala dvoch vyžrebovaných, aby mohli vidieť túto šou. Dali sme síce iba pár jázd, lebo mám dosť nabitý program, ale veľmi sa teším, že to takto vyšlo. Bola by som veľmi rada, keby takýchto súťaží bolo viac,“ povedala Klaudia Medlová.