Príďte na Festival zdravia a vyhrajte športové hodiny

V 24 mestách Slovenska máte počas celého mája a júna možnosť preveriť si rýchlo a zadarmo svoj zdravotný stav, vyšetriť cievy a zistítiť svoju krvnú skupinu. Odborníci vám poradia ako zvládať stres a poradia ohľadom správneho držania tela. Dermatoporadca vám vyšetrí pleť a odporučí najvhodnejšiu starostlivosť. O vašu stuhnutú šiju sa postará skúsený fyzioterapeut. Kondíciu si môžete preveriť na profesionálnom cyklo trenažéri. Navyše máte možnosť súťažiť o skvelé športové hodinky.

Aktualizované: 14. 05. 2018

Hlavne zdravo

Príďte na Festival zdravia a vyhrajte športové hodiny Návodov, ako byť zdravý je mnoho, a aj keď sa rôznia, jedno majú spoločné – snažia sa nájsť recept, ako prežiť plnohodnotný a zdravý život a cítiť sa fit.

Festival zdravia je unikátny projekt zdravotnej poisťovne Dôvera plný atraktívneho programu zameraného na tému starostlivosti o svoje zdravie a dôležitosti prevencie pred ochoreniami.

Čo na vás čaká?

Všetci návštevníci si budú môcť preveriť svoj zdravotný stav, poradiť sa s lekármi špecialistami, zistiť svoju krvnú skupinu a dozvedieť sa viac o darovaní krvi čo o tom, ako sú na tom so stresom.

Okrem toho na vás čakajú odborníci na zvládanie stresu, meranie hladiny stresu či spoľahlivé tipy na kvalitnejší spánok a tiež diagnostika chodidiel, rady pre zdravý chrbát a držanie tela. Deti si užijú kopec zábavy v detskom kútiku.
Kto bude chcieť, môže sa zapojiť do súťaže o 24 športových hodiniek značky Garmin. Ako? Viac informácii nájdete tu.

Príďte na Festival zdravia a vyhrajte športové hodiny

Stovky vyšetrení

Festival zdravia navštívi každý rok viac ako 25.000 ľudí. Desať tisíc ľudí si ročne nechá zistiť svoju krvnú skupinu, 5000 absolvuje preventívnu zdravotnú prehliadku a 1.500 si preverí, ako sú na tom so stresom. Viac o tom, ako to na Festivale zdravia vyzerá si môžete pozrieť v tomto videu.

Tešíme sa na vás počas 24 zdravých dní v niektorom z týchto slovenských miest. Presný harmonogram miest a termínov nájdete na tejto stránke.

Viac o programe Festivalu zdravia si prečítajte na tejto stránke.