Nové CT pracovisko podporila aj Dôvera

Nemocnica v Spišskej Novej Vsi predstavila vylepšené rádiologické oddelenie. Okrem renovácie priestorov získalo pracovisko moderný CT prístroj. Novinkou pre pacientov je aj moderná vstupná recepcia za 12-tisíc eur, ktorej zriadenie financovala Dôvera.

Publikované: 17. 09. 2019

Nové CT pracovisko podporila aj Dôvera Nové CT pracovisko je priamo prepojené s urgentným príjmom a oddelením anestéziológie. Vďaka zakúpeniu kvalitného CT prístroja majú lekári oveľa presnejšie výstupy a nové  možnosti pri diagnostike ochorení ciev, pri mozgových príhodách aj ochorení hrubého čreva.

Pre pacientov je dobrou správou, že vyšetrenie je omnoho rýchlejšie a bezpečnejšie. Okrem toho ich na oddelení vybavujú priebežne a bez dlhých čakacích lehôt.

Nové CT pracovisko podporila aj Dôvera Som veľmi rada, že sa nám podarilo úspešne zrealizovať prvú časť modernizácie medicínskeho vybavenia financovaného z eurofondov. Projekt si vyžiadal náklady takmer 400-tisíc eur,“ povedala Renáta Šuláková, riaditeľka nemocnice Svet zdravia Spišská Nová Ves.

Pri príležitosti otvorenia nového CT pracoviska nemocnica prestavila ešte jednu významnú novinku. V spolupráci s našou poisťovňou vybudovala na zrenovovanom rádiologickom oddelení aj modernú recepciu. Pacienti sa doteraz museli na vyšetrenie objednávať pri neosobnom okienku. Nová recepcia na tomto frekventovanom pracovisku  však prispeje k osobnejšiemu a kultúrnejšiemu vybavovaniu návštevníkov.

Nové CT pracovisko podporila aj Dôvera