Dôvera získala ocenenia za svoju prácu

Medzinárodný program oceňovania značiek Superbrands funguje celosvetovo už 20 rokov v 90 štátoch. Titul Supebrands Slovakia získajú tie značky, ktoré vybrala lokálna odborná porota a spoločnými znakmi ocenených značiek sú úspech, inovatívnosť a stabilita. Zdravotná poisťovňa Dôvera sa dostala medzi lokálne superznačky už šiesty krát od roku 2014.

Publikované: 21. 01. 2020

"Najviac nás teší skutočnosť, že predvýber značiek je podrobený prieskumu verejnej mienky a teda samotná verejnosť zúži výber najlepších značiek. Posledným krokom hodnotenia, respektíve výberu superznačiek, je posúdenie porotou zloženou z odborníkov v oblasti biznisu, brandingu a marketingu. Znamená to, že našu značku si vážia tak odborníci ako aj laická verejnosť. Koniec koncov, úspech v kampani pri získavaní nových poistencov, to potvrdzuje," povedal na margo ocenenia riaditeľ úseku služieb poistencom Branislav Jendroľ.

Dôvera medzi 50 top značkami

Dôvera získala ocenenia za svoju prácu Poradenská spoločnosť KPMG Nunwood koncom vlaňajška vyspovedala Slovenky a Slovákov, aby zistila ako vnímajú zážitky so 120 značkami v desiatich sektoroch. Výsledok ankety medzi 2000 respondentmi spracovala do dokumentu Originál CX.
Podľa výsledkov si sektor Finančné služby medziročne polepšil. Najvýraznejšie v riadení očakávaní, riešení problémov a integrite. Tento rok doň boli zaradené aj zdravotné poisťovne, spomedzi najlepšie dopadla Dôvera.

Skúsenosť s inovatívnou a ústretovou firmou potvrdzujú aj zákaznícke hodnotenia. V prieskume KPMG bodujú naše online služby, ktoré si klienti pochvaľujú. Oceňujú však aj milých a ústretových pracovníkov poisťovne, ochotných im pomôcť, čo prispieva k celkovej spokojnosti.