Mobilná aplikácia Dôvera je medzi TOP 25 v App Store

Mobilnú aplikáciu Dôvera si môžete do svojho iPhone stiahnuť už teraz. Dostupná je v AppStore zadarmo.  Na vstup použite prístupové meno a heslo z vašej Elektronickej pobočky.

Publikované: 23. 09. 2013

Všetko o mobilnej aplikácii nájdete na tejto stránke.

Aktuálne nájdete našu aplikáciu aj v TOP 25 voľne dostupných aplikácii v iTunes.

Ako sa prihlásiť

  1. Stiahnite si aplikáciu do svojho smartfónu.
  2. Systém si od vás vyžiada schválenie zasielania push notifikácií a sledovanie vašej polohy.
  3. Tieto funkcie sú potrebné na to, aby sme vám mohli zaslať dôležitý oznam o preventívnej prehliadke alebo o potrebe darovať krv konkrétnemu človeku. Sledovanie polohy vášho telefónu vám pomôže vyhľadať si urgentnú pomoc, v prípade, že sa ocitnete na neznámom mieste a budete potrebovať záchranu. Ak si neželáte zasielanie týchto správ, nemusíte ich povoliť. 

Hneď na úvod od vás bude aplikácia vyžadovať prihlasovacie meno a heslo.

Váš  ďalší postup  záleží od toho, či ste poistencom Dôvery a máte prístup do Elektronickej pobočky alebo nie.

Som poistencom Dôvery a mám prístup do Elektronickej pobočky:

Zadajte prístupové heslá, ktoré používate na vstup do Elektronickej pobočky. Následne si  zvoľte PIN-číslo. Tento PIN si dobre zapamätajte, bude si ho od vás aplikácia vyžadovať vždy, keď sa do nej prihlásite.

Mobilná aplikácia Dôvera je medzi TOP 25 v App Store

Zabudli ste?

Zabudli ste svoje prihlasovacie meno a heslo do Elektronickej pobočky? Kliknite na Zabudol som heslo, spojíte sa so Zákazníckou linkou Dôvery, kde vám vygenerujeme nové meno a heslo.

Som poistencom Dôvery, ale nemám prístup do Elektronickej pobočky:

Zvoľte možnosť vytvoriť nové konto. Zaregistrujete si Elektronickú pobočku, získate prístupové meno a heslo a môžete aplikáciu okamžite využívať.

Mobilná aplikácia Dôvera je medzi TOP 25 v App Store

Nie som poistencom Dôvery

Po stiahnutí aplikácie môžete využívať skúšobný prístup. Stačí, ak si na úvodnej obrazovke zvolíte možnosť: vyskúšať bez prihlásenia. 

  Mobilná aplikácia Dôvera je medzi TOP 25 v App Store

Aplikácia vám zobrazí najbližšie pohotovostné lekárne, pohotovosti, odberné miesta krvi. Rovnako môže aplikácia využívať vašu poslednú známu polohu a v prípade potreby si tak môžete zavolať pomoc.