Aktuality

Úroková amnestia - špeciálna ponuka pre dlžníkov

  Máte voči nám podlžnosti? Rozhodli sme sa vám vyjsť v ústrety špeciálnou ponukou. Vyhlasujeme úrokovú amnestiu pre dlžníkov na zdravotnom poistení.

Pridané 08. 11. 2016
Je čas na očkovanie proti chrípke

Očkovanie proti chrípke kompletne preplatíme všetkým našim poistencom od októbra do konca februára. Dospelých zaočkuje všeobecný lekár, deti pediater.

Pridané 03. 10. 2016
Prispeli sme na moderné nemocničné recepcie

Aj návštevníci nemocníc v Humennom a vo Vranove nad Topľou môžu využívať najmodernejšie vstupné recepcie. Ide už o šiestu vynovenú recepciu v sieti nemocníc Svet zdravia, na ktorú finančne prispela naša poisťovňa.

Pridané 28. 09. 2016
Ďalšie farebné detské oddelenia vďaka Dôvere

Vďaka našej spolupráci so Združením Osmijanko meníme detské oddelenia na Slovensku už deväť rokov na veselšie a modernejšie. Šikovní maliari sa tentokrát „vybláznili“ v dvoch nemocniciach na východe Slovenska. Vo Svidníku a v Trebišove sa tak malí pacienti nebudú pozerať len na biele steny.

Pridané 28. 09. 2016
Výhody pre poistencov Dôvery

Byť poistený v Dôvere sa oplatí. Sme moderná súkromná zdravotná poisťovňa. Našim klientom neustále prinášame novinky a nadštandardné služby, ktoré im uľahčia život, pomôžu ušetriť čas alebo peniaze.

Pridané 27. 09. 2016
V posledný septembrový týždeň budú predĺžené otváracie hodiny pobočiek

V posledný septembrový týždeň predlžujeme otváracie hodiny v našich kamenných pobočkách.

Pridané 22. 09. 2016
Jesenné kolo Grantového programu Dôvera sme spustili 13. septembra

Je tu opäť šanca pre neziskové organizácie, športové kluby či iné inštitúcie, ktoré majú zaujímavý nápad na projekt v oblasti zdravia a prevencie. Zapojte sa do jesenného kola Grantového programu Dôvera a môžete získať až 1.000 eur na jeho realizáciu.

Pridané 12. 09. 2016
Nová recepcia v galantskej nemocnici

Orientácia v nemocnici nie je vždy jednoduchá. Prekvapí nás množstvo chodieb a dverí, aj rozľahlosť niektorých budov. Sieť nemocníc Svet zdravia sa zamerala na renováciu vstupných recepcií, ktoré majú za cieľ uľahčiť pacientom návštevu v nemocnici.

Pridané 12. 09. 2016
Opýtajte sa lekára, kedykoľvek potrebujete

Prvá komplexná služba telefonickej konzultácie s lekárom, navyše bezplatná a už čoskoro dostupná pre takmer tretinu slovenskej populácie. Reč je o novinke DôveraLinka24, ktorá vstupuje po letnom testovaní v týchto dňoch do pilotnej prevádzky. Od 5. septembra má k novej službe prístup 150-tisíc poistencov Dôvery.

Pridané 07. 09. 2016
Ročné zúčtovanie už aj v mobile

Tento týždeň odošleme prvých 96-tisíc listov s výsledkami ročných zúčtovaní poistného za rok 2015. Naši poistenci však nemusia čakať na poštára, aby zistili, či majú platiť alebo dostanú peniaze späť. Vďaka novej verzii mobilnej aplikácie Dôvera nájdu  informáciu o výsledku ročného zúčtovania ihneď vo svojom mobile.

Pridané 09. 08. 2016