Vyskúšajte Vitadio teraz zadarmo

10.02.2022

Získajte vlastného poradcu, ktorý vám pomôže pri zmene stravovania a pohybu.

Budete ho mať stále po ruke. Aplikácia Vitadio vám radí, ako upraviť svoje stravovacie návyky a životosprávu.Podporuje vašu motiváciu a odhodlanie vydržať. Prechádzate s ním vzdelávacími lekciami, dostávate úlohy a ciele šité na váš aktuálny zdravotný stav. Prvá fáza trvá tri mesiace, po ktorej prechádzate do deväť mesačnej udržiavacej fázy.

Vitadio môžete teraz skúšobne využiť, ak ste pacientom týchto vybraných diabetológov. Viď zoznam na tomto linku v dolnej časti stránky.

Aké výhody vám Vitadio prinesie?

  • S nutričkou terapeutkou cez telefón alebo cez chat konzultujte svoje bariéry pri liečbe cukrovky.
  • Máte odbornú pomoc vždy po ruke v aplikácii.
  • Každý týždeň získate užitočné vzdelávacie lekcie. Lepšie pochopíte nástrahy cukrovky a naučíte sa, ako im čeliť. 
  • Podporí vás v sledovaní cukru v krvi a dodržiavaní liečby.
  • Ak si do aplikácie odfotíte svoje jedlá, dostanete na ne spätnú väzbu, tak isto aj na svoje denné pohybové aktivit
  • Môžete komunikovať s inými diabetikmi, ktorí využívajú program Vitadio. 

                                                    vitadio SK.png

Chvália ho lekári i pacienti

 „Týždenné lekcie sú písané zrozumiteľne, páči sa mi postupnosť krokov, vystihnutie podstaty bez zbytočnej omáčky. Už len to, že si pacient lekciu prečíta, má vplyv na to, že si niečo zapamätá,“ hovorí diabetologička MUDr. Gabriela Švrčková.

Štúdia z Českej republiky na vzorke 80 diabetikov ukázala, že tri štvrtiny pacientov behom troch mesiacov vďaka Vitadiu znížila svoju telesnú hmotnosť a 80 % z nich zmenšilo obvod svojho pása. Vitadio celkovo zlepšil ich subjektívny pocit z toho, ako zvládajú svoje ochorenie a životosprávu.

Priznali, že keď sa predtým snažili zdravšie stravovať, nedosiahli želaný výsledok, lebo "nikto nad nimi nestál". Mnohí tiež neboli zvyknutí jedávať zeleninu, ale vďaka týždenným cieľom si navykli automaticky si ju každý deň zaradiť k jedlu.