Kvalitnejšiu starostlivosť, bezplatné vzdelávanie a odmeny za snahu.

To všetko majú k dispozícii diabetici Dôvery, konkrétne v okresoch Skalica, Trnava, Hlohovec, Dunajská Streda a Galanta, ak sú zapojení v programe DôveraPomáha diabetikom.

Publikované 27. 08. 2018

Pridali sa tak k vyše 3 700 pacientom s cukrovkou, ktorí už využívajú výhody programu v Nitrianskom, v Prešovskom a v Košickom kraji. Mnohým z nich sa vďaka programu zdravotný stav dokázateľne zlepšil, svoje ochorenie majú pod kontrolou, niektorým dokonca lekári znížili dávku liekov. 

Aké sú výhody DôveraPomáha diabetikom?

Kvalitnejšia liečba 

Lekári v programe  majú prostredníctvom online nástrojov k dispozícii všetky dôležité informácie o vašej chorobe. Intenzívne s nimi spolupracujeme na zvyšovaní kvality a starostlivosti o vás.

Rady skúsených odborníkov na cukrovku

Vďaka bezplatnému vzdelávaniu máte k dispozícii komplexné informácie o svojej chorobe a liečbe. Edukátorky vás naučia, ako cukrovku zvládať v každodenných, ale aj vo výnimočných situáciách. Pomôžu vám pri správnom nastavení  životného štýlu a stravovacích návykov.

Pomôžeme vám aj cez Dialinku

Na otázky o cukrovke prvého, druhého typu, o tehotenskej cukrovke či o prediabete vám odpovedia skúsené edukátorky v telefonickej poradni Dialinka 0850 850 888 (voľba č.2).

U lekárov už nečakáte

Uľahčujeme vám i objednanie sa k lekárovi a tým rušíme dlhé vysedávanie v čakárni. Vďaka objednávkovému systému sa bezplatne objednáte na presný dátum a čas vyšetrenia k svojmu všeobecnému lekárovi, k diabetológovi či k špecialistovi. Služba zatiaľ funguje len v Košickom, v Prešovskom a v Nitrianskom kraji, no pripravujeme rozšírenie aj do Trnavského kraja. 

Získate zľavy v lekárňach

Ak budete dodržiavať rady lekárov a edukátora a plníte to, na čom ste sa s nimi dohodli, odmeníme vás. Získať môžete poukážky na nákup voľnopredajného tovaru v lekárňach Dr.Max.