Prihláste sa sami do programu

Do programu DôveraPomáha diabetikom sa môžete prihlásiť už aj zavolaním na Dialinku, či na vybraných pobočkách Dôvery.

Publikované 04. 03. 2019

Môžete tak využívať bezplatné vzdelávanie diabetikov a prediabetikov  prostredníctvom edukačných stretnutí. Na nich sa máte  možnosť naučiť  ako lepšie viesť svoj život s prediabetom/diabetom, ako pristupovať k zmene životosprávy, samokontrole a predchádzaniu komplikácií. Ak budete dodržiavať rady edukátora a plníte to, na čom ste sa dohodli, odmeníme vás. Získate poukážky na nákup voľnopredajného tovaru v lekárňach Dr. Max. Svoje otázky o cukrovke môžete v pracovné dni volať na telefonickú poradňu - Dialinka. V okresoch kde je program aktívny sa môžete bezplatne objednávať k lekárom na presný termín a čas vyšetrenia.

edukacia v Trnave.jpg

Program prebieha v okresoch: Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Košice, Košice – okolie, Levice, Michalovce, Nové Zámky, Prešov, Sabinov, Skalica, Snina, Sobrance, Šaľa, Trnava, Vranov nad Topľou. Ak ste ochotní cestovať, môžete navštevovať vzdelávanie o cukrovke aj v inom okrese, ako v tom, kde bývate.

Chcete vstúpiť do programu? Zavolajte na Dialinku 0850 850 888, (voľba č.2), navštívite pobočku Dôvery alebo sa spýtajte svojho diabetológa, ak je zapojený do programu DôveraPomáha diabetikom.