Výhody pre pacienta

Hlavnou výhodou je zlepšenie zdravotného stavu. V programe sa naučíte lepšie zvládať svoje ochorenie a vďaka tomu sa budete lepšie i cítiť. Okrem toho vás i odmeníme.

Publikované 23. 03. 2017

vyhody pacienta.png

Komplexná edukácia (vzdelávanie)

Okrem edukácie, ktorú lekár poskytuje vo svojej ambulancii, môžete ako poistenec Dôvery využiť pravidelnú a komplexnú edukáciu a tak sa naučiť správne žiť so svojím ochorením. Edukácie sú založené na myšlienke „Povedz mi a zabudnem. Ukáž mi a ja si spomeniem. Ale nechaj ma zúčastniť sa a ja pochopím." (Konfucius). Viac informácií o edukácii nájdete tu.

Bezplatný objednávkový systém

Ako poistenec Dôvery absolvujete potrebné vyšetrenia bez námahy a bez čakania. S pripomienkami na vyšetrenie na nich nezabudnete. Viac informácií o objednávkovom systéme nájdete tu. 

Bonusový program

Za dodržiavanie liečebného režimu ste odmenení bodmi z bonusového programu, za ktoré získate zaujímané odmeny. Viac informácií nájdete tu

Najmodernejšia liečba

V spolupráci s našimi partnerskými lekármi vám prinášame najmodernejšiu zdravotnú starostlivosť.


Ako sa registrovať do programu DôveraPomáha diabetikom nájdete tu.

"Náš denný režim sa zmenil od základu a naše vedomosti o diabete sa rozšírili o veľa poznatkov. Lepšie rozumieme svojej chorobe a tým ju vieme držať na nízkych hodnotách. Naše deti nás v tom podporujú a tiež sa začali takto stravovať. Som veľmi rada, že sme sa s manželom dostali do programu DôveraPomáha diabetikom, pretože nám to otvorilo oči pri stravovaní, čím sa nám aj podarilo schudnúť zopár kíl. Naozaj výborný projekt, ktorému niet čo vytknúť".

Mária S., Nové Zámky