Výhody pre pacienta

Hlavnou výhodou pre našich pacientov je zlepšenie zdravotného stavu. V rámci programu sa naučia lepšie zvládať svoje ochorenie a vďaka tomu sa budú lepšie cítiť. Okrem toho ich ešte aj odmeníme.

Publikované 23. 03. 2017

vyhody pacienta.png

Komplexná edukácia (vzdelávanie)

Okrem edukácie, ktorú lekár poskytuje u seba v ambulancii, zabezpečujeme pravidelnú a komplexnú edukáciu našich poistencov, aby sa naučili správne žiť so svojím ochorením. Edukácie sú založené na myšlienke „Povedz mi a zabudnem. Ukáž mi a ja si spomeniem. Ale nechaj ma zúčastniť sa a ja pochopím." (Konfucius). Viac informácií o edukácii nájdete tu.

Bezplatný objednávkový systém

S pripomienkami termínov vyšetrenia, uľahčujeme našim pacientom absolvovať potrebné vyšetrenia bez námahy a bez čakania. Viac informácií o objednávkovom systéme nájdete tu. 

Bonusový program

Za dodržiavanie liečebného režimu budú pacienti odmenení bodmi z bonusového programu, ktoré môžu využiť na zľavy na nákup voľnopredajných produktov v lekárňach Dr.Max. Viac informácií nájdete tu

Najmodernejšia liečba

V spolupráci s našimi partnerskými lekármi vám prinášame najmodernejšiu zdravotnú starostlivosť.


Ako sa registrovať do programu DôveraPomáha diabetikom nájdete tu.

"Náš denný režim sa zmenil od základu a naše vedomosti o diabete sa rozšírili o veľa poznatkov. Lepšie rozumieme svojej chorobe a tým ju vieme držať na nízkych hodnotách. Naše deti nás v tom podporujú a tiež sa začali takto stravovať. Som veľmi rada, že sme sa s manželom dostali do programu DôveraPomáha diabetikom, pretože nám to otvorilo oči pri stravovaní, čím sa nám aj podarilo schudnúť zopár kíl. Naozaj výborný projekt, ktorému niet čo vytknúť".

Mária S., Nové Zámky