Vyhrajte elektrickú kolobežku

Aktualizované: 25. 04. 2019

Máme pre vás jedinečnú a „zdravú“ výhru. Navštívte nás na Festivale zdravia v niektorom zo slovenských miest a zapojte sa do súťaže o 24 elektrických kolobežiek.

  Vyhrajte elektrickú kolobežku Okrem toho, že sa jazdou na kolobežke vyhnete dopravným zápcham, ušetríte ovzdušie od výfukových plynov, urobíte niečo pre svoju kondíciu a vďaka pridanému motorčeku sa pri ceste do práce zas až tak veľmi nespotíte.

Zapojte sa rýchlo a jednoducho

Do súťaže sa môžete zapojiť priamo počas Festivalu zdravia vo svojom meste. Stačí vypísať prihlasovací formulár, vhodiť ho do pripravenej urny na podujatí a z festivalu môžete odísť už na novej kolobežke.

  • 1. navštívte nás na Festivale zdravia. Pozrite si miesta, kde nás nájdete 
  • 2. vyplňte priamo na festivale prihlasovací formulár a odovzdajte ho do urny
  • 3. v každom meste vyžrebujeme jedného z vás, kto získa novú kolobežku

Všetky ostatné informácie a podmienky zapojenia do súťaže sa dozviete v pravidlách súťaže.

Ďalšie otázky z rovnakej kategórie

Program festivalu

Na Festivale zdravia na vás čaká overený program z minulých rokov a ako vždy aj teraz sme pripravili niekoľko noviniek. Vstup je bezplatný pre každého.

Čítať celú odpoveď
Čo je Festival zdravia

V 24 mestách Slovenska máte počas celého mája a júna možnosť preveriť si rýchlo a zadarmo svoj zdravotný stav, vyšetriť cievy a zistiť svoju krvnú skupinu. Odborníci  vám poradia ako zvládať stres, správne sa starať o ústnu dutinu, zmerajú stav vlasovej pokožky i posvietia si na vaše oči. Dermatoporadca vám vyšetrí pleť a odporučí najvhodnejšiu starostlivosť.  O vašu stuhnutú šiju sa postará skúsený fyzioterapeut. Taje ľudského tela spoznáte na vlastné oči vďaka virtuálnej realite. Navyše máte možnosť súťažiť o skvelú elektrickú kolobežku.

Čítať celú odpoveď