Vyhrajte športové hodinky značky Garmin

Aktualizované: 14. 05. 2018

Máme pre vás jedinečnú a „zdravú“ výhru. Navštívte nás na Festivale zdravia v niektorom zo slovenských miest a zapojte sa do súťaže o 24 športových hodiniek značky Garmin.

Vyhrajte športové hodinky značky Garmin Okrem toho, že nové hodinky skvele vyzerajú, dodajú vášmu športu úplne nový rozmer. Zistíte o sebe čo ste doposiaľ netušili a s matematickou presnosťou budeme vidieť ako sa zlepšujete.

Zapojte sa rýchlo a jednoducho

Do súťaže sa môžete zapojiť priamo počas Festivalu zdravia vo vašom meste. Stačí vypísať prihlasovací formulár, vhodiť ho do pripravenej urny na podujatí a z festivalu môžete odísť s novými hodinkami.

  • 1. navštívte nás na Festivale zdravia. Pozrite si miesta, kde nás nájdete 
  • 2. vyplňte priamo na festivale prihlasovací formulár a odovzdajte ho do urny
  • 3. v každom meste vyžrebujeme jedného z vás, kto získa nové hodinky

Všetky ostatné informácie a podmienky zapojenia do súťaže sa dozviete v pravidlách súťaže.

Ďalšie otázky z rovnakej kategórie

Program festivalu

Na Festivale zdravia na vás čaká overený program z minulých rokov, a ako vždy aj teraz sme pripravili niekoľko noviniek. Vstup je bezplatný pre každého.

Čítať celú odpoveď
Čo je Festival zdravia

V 24 mestách Slovenska máte počas celého mája a júna možnosť preveriť si rýchlo a zadarmo svoj zdravotný stav, vyšetriť cievy a zistítiť svoju krvnú skupinu. Odborníci vám poradia ako zvládať stres a poradia ohľadom správneho držania tela. Dermatoporadca vám vyšetrí pleť a odporučí najvhodnejšiu starostlivosť. O vašu stuhnutú šiju sa postará skúsený fyzioterapeut. Kondíciu si môžete preveriť na profesionálnom cyklo trenažéri. Navyše máte možnosť súťažiť o skvelé športové hodinky.

Čítať celú odpoveď