Čo je Festival zdravia

Aktualizované: 30. 04. 2018

V 24 mestách Slovenska máte počas celého mája a júna možnosť preveriť si rýchlo a zadarmo svoj zdravotný stav, vyšetriť cievy a zistítiť svoju krvnú skupinu. Odborníci vám poradia ako zvládať stres a poradia ohľadom správneho držania tela. Dermatoporadca vám vyšetrí pleť a odporučí najvhodnejšiu starostlivosť. O vašu stuhnutú šiju sa postará skúsený fyzioterapeut. Kondíciu si môžete preveriť na profesionálnom cyklo trenažéri. Navyše máte možnosť súťažiť o skvelé športové hodinky.

Hlavne zdravo

Čo je Festival zdravia Návodov, ako byť zdravý je mnoho, a aj keď sa rôznia, jedno majú spoločné – snažia sa nájsť recept, ako prežiť plnohodnotný a zdravý život a cítiť sa fit.

Festival zdravia je unikátny projekt zdravotnej poisťovne Dôvera plný atraktívneho programu zameraného na tému starostlivosti o svoje zdravie a dôležitosti prevencie pred ochoreniami.

Čo na vás čaká?

Všetci návštevníci si budú môcť preveriť svoj zdravotný stav, poradiť sa s lekármi špecialistami, zistiť svoju krvnú skupinu a dozvedieť sa viac o darovaní krvi čo o tom, ako sú na tom so stresom.

Okrem toho na vás čakajú odborníci na zvládanie stresu, meranie hladiny stresu či spoľahlivé tipy na kvalitnejší spánok a tiež diagnostika chodidiel, rady pre zdravý chrbát a držanie tela. Deti si užijú kopec zábavy v detskom kútiku.
Kto bude chcieť, môže sa zapojiť do súťaže o 24 športových hodiniek značky Garmin. Ako? Viac informácii nájdete tu.

Čo je Festival zdravia

Stovky vyšetrení

Festival zdravia navštívi každý rok viac ako 25.000 ľudí. Desať tisíc ľudí si ročne nechá zistiť svoju krvnú skupinu, 5000 absolvuje preventívnu zdravotnú prehliadku a 1.500 si preverí, ako sú na tom so stresom. Viac o tom, ako to na Festivale zdravia vyzerá si môžete pozrieť v tomto videu.

Tešíme sa na vás počas 24 zdravých dní v niektorom z týchto slovenských miest. Presný harmonogram miest a termínov nájdete na tejto stránke.

Viac o programe Festivalu zdravia si prečítajte na tejto stránke.


Ďalšie otázky z rovnakej kategórie

Program festivalu

Na Festivale zdravia na vás čaká overený program z minulých rokov, a ako vždy aj teraz sme pripravili niekoľko noviniek. Vstup je bezplatný pre každého.

Čítať celú odpoveď
Vyhrajte športové hodinky značky Garmin

Máme pre vás jedinečnú a „zdravú“ výhru. Navštívte nás na Festivale zdravia v niektorom zo slovenských miest a zapojte sa do súťaže o 24 športových hodiniek značky Garmin.

Čítať celú odpoveď