Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.
Newsletter poistencov Dôvery

nl_prihovor.jpg
Ušetrite si cestu za nami, Dôvera príde k vám

Už ste sa s nimi určite stretli - nevyžiadané letáky, ktoré plnia poštové schránky a väčšinou končia v smetnom koši. Napriek tomu sme sa v Dôvere rozhodli zariskovať. Raz za dva mesiace si nájdete v e-mailovej schránke náš newsletter (spravodaj) s informáciami, ktoré, veríme, sú pre vás potrebné a hlavne užitočné.

nl_100+100.png
Preplatíme 100+100 eur deťom a ich mamičkám

Nielen deťom do dvoch rokov veku, ale aj ich mamičkám preplácame doplatky za lieky viazané na lekársky predpis. Výhodu môže čerpať každé dieťa a každá mamička až do výšky sto eur.

nl_unitar.jpg
Nenaleťte fámam o rušení Dôvery

Ak vás bude niekto presviedčať, že Dôvera onedlho zanikne, neverte mu. Sme tu pre vás ďalej a nič na tom neplánujeme zmeniť. Informácie o našom zrušení, ktoré sa dostali až k nám, sú iba poplašnou správou.

Dôvera bude od septembra aj vo vrecku

Už dlhšie pozorujeme, ako sa smartfón stáva súčasťou každodenného života. Prečo by nemal pomáhať aj pri zdraví? Je toľko situácií, kde by sme vám mohli pomôcť a uľahčiť život práve pomocou smartfónu.

Prevencia zachraňuje. Navštívte Preventívne štvrtky

Každoročne na Slovensku pribudne okolo 2 500 nových prípadov rakoviny prsníka a, žiaľ, asi 800 ženám už niet pomoci.  Podobne pri rakovine krčka maternice sa z roka na rok u Sloveniek zaznamená zhruba 600 nových prípadov a  asi tretina z tohto čísla z roka na rok ochoreniu podľahne. Úplne zbytočne.

Beh s kočíkom s Dôverou

Všetci fanúšikovia aktívneho životného štýlu príďte si užiť s Dôverou deň plný pohybu v Bratislave aj Košiciach. Pre všetky mamičky, oteckov a ich deti je pripravený atraktívny športový program, súťaže, hry a špeciálna disciplína „Beh s kočíkom s Dôverou“.


Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.
Ak si už neželáte dostávať podobný typ informácií, pošlite nám prázdny e-mail kliknutím na tento link.