Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.
header_2013-10.png

prihlaska.png
Ďakujeme Vám!

Od nového roka by sa mala rodina našich poistencov mierne rozrásť. Naznačujú to prvé odhady výsledkov po ukončení prepoisťovacieho obdobia. Hoci oficiálne výsledky zatiaľ nie sú k dispozícii, očakávame, že počet našich poistencov zostane stabilný.


Untitled-1.png
Nadštandardné izby pre vás

Vieme, že pacienti túžia po nadštandardnej zdravotnej starostlivosti. V nemocniciach na strednom a východnom Slovensku napĺňame tieto očakávania a modernizujeme nadštandardné izby. Naši poistenci ich majú k dispozícii s výraznou zľavou.


vmobile.png
Dôvera je už v mobile

Reč je o prvej mobilnej aplikácii, ktorá vám nájde najbližšiu pohotovosť, pohotovostnú lekáreň a poistencom Dôvery zobrazí aj kompletnú elektronickú zdravotnú kartu. Zašle vám upozornenie, ak zistíme, že užívate lieky v nebezpečnej kombinácii alebo vám chýba preventívna prehliadka. Do konca roka chceme sprístupniť aj verziu pre Android.

Aj vy ste kardio pacient?

Vedeli ste, že každý tretí poistenec Dôvery nad 24 rokov sa aktívne lieči na nejaké srdcovo-cievne ochorenie? A že kardiologickí pacienti užívajú v priemere až 13 rôznych liekov za rok, z toho šesť dlhodobo? Niektoré sú však v kombinácii s inými liekmi či potravinami riskantné a môžu negatívne ovplyvniť vaše zdravie.

Pozor, chrípka útočí!

Vás to ale nemusí trápiť. Máme pre vás očkovanie proti chrípke zadarmo.

Plán pre zdravie už aj v Nitre

Spájame vašich všeobecných lekárov so špecialistami a nemocnicami. Prečo? Aby ste nemuseli dlho čakať u lekára a márne hľadať špecialistu, ktorý vám pomôže. Lekári, ktorí navzájom spolupracujú, sa o vás vedia postarať lepšie. A my vás za to, že sa o seba staráte, ešte aj odmeníme.


Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.