zdravotná poisťovňa Dôvera
Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.
header_2013-12.jpg

kultan.png
Do tretice všetko dobré

Na okrídlenú otázku "keď sa zima opýta, čo ste robili v jeseni" môžeme odpovedať: usilovne sme pracovali, aby naši poistenci boli spokojní. Oplatilo sa, zostali ste nám verní, a to aj napriek silnej kampani zo strany štátu namierenej proti súkromným zdravotným poisťovniam.


Untitled-1.png
Nadštandard, ktorý vám patrí

Vedeli ste, že vám Dôvera poskytuje mnohé nadštandardné služby, na ktoré máte ako naši poistenci nárok? V ponuke ich máme hneď niekoľko desiatok. Napríklad v plnej výške hradíme preventívne očkovania proti chrípke, deťom aj dospelým.  Alebo, ak ste napríklad vy alebo vaše dieťa neboli zaočkovaní proti pneumokokom, urobíme to dodatočne a zadarmo pre staršie deti i dospelých.


Untitled-1.png
Vynovili sme ďalšie detské oddelenie

Už aj v Kysuckej nemocnici v Čadci sa môžu malí pacienti tešiť na novo vymaľované prostredie namiesto strohých bielych nemocničných stien. V tomto roku je to už piate detské oddelenie, ktoré sme pre deti pomohli zútulniť.

Pomáhame zdraviu aj prevencii

Vďaka Grantovému programu Dôvera sme tento rok podali pomocnú ruku takmer päťdesiatim z vás. Pomáhame zlepšovať podmienky v oblasti zdravia a zdravotnej starostlivosti hendikepovaným ľuďom aj podporovať športové organizácie a školy v aktivitách zameraných na prevenciu pred ochoreniami. Tento rok sme pomohli sumou takmer 50-tisíc eur.

Ak sa nedovoláte, zavoláme vám naspäť

Zákaznícka linka už niekoľko dní funguje po novom. Na jej číslo 0850 850 850 (pre volanie zo zahraničia +421 37 77 22 278) sa dovoláte v pracovných dňoch od 7:00 do 19:00h. Týka sa to aj Linky pre poskytovateľov 0850 150 155. Ak nás nezastihnete v rámci „otváracích hodín“ a nemáte zapnutú funkciu CLIR (utajené číslo), môžete si vybrať, aby sme vám zatelefonovali nasledujúci pracovný deň po 8:00h.

Novinky v elektronickej komunikácii

Pýta sa Vás lekár na vyšetrenia u iných lekárov, na konkrétne diagnózy a lieky, ktoré beriete? Ak si to nepamätáte, riešenie je jednoduché - sprístupnite mu svoju elektronickú zdravotnú kartu. Lekár tak bude môcť lepšie zistiť vašu anamnézu a presnejšie nastaviť liečbu.


Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.