Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.
2014-02.png

sms.png
Novinky v Elektronickej pobočke: K lekárovi stačí elektronická zdravotná karta

Všetky dôležité údaje o vašej liečbe môžete ukázať lekárovi priamo v ambulancii aj bez papierovej zdravotnej karty. Ako? Sprístupníte mu svoju Elektronickú pobočku na 30 minút. Za tento čas v nej lekár nájde všetko, čo potrebuje vedieť o vašej doterajšej liečbe u iných odborníkov.
valentinska-kvapka-krvi.png
Newsletter už aj pre darcov krvi

Nie je zvykom v jednom spravodaji upozorňovať na iný. My však na to máme výnimočný dôvod. Už čoskoro spustíme newsletter pre darcov krvi.
android.png
Dôvera v mobile aj pre Android

Prvá aplikácia v mobile, ktorá vám nájde najbližšiu pohotovosť, pohotovostnú lekáreň a poistencom Dôvery zobrazí aj kompletnú elektronickú zdravotnú kartu, je dostupná už aj pre Android.Želáte si bezplatný nadštandard?

Predstavte si, že nemusíte sedieť v čakárni, lekári vás neposielajú na nezmyselné vyšetrenia a navyše, ak sa o seba staráte, odmeníme vás. Zľavou na lieky, zdravotnícke pomôcky či na vstupné do fitnescentra.


Ochráňte svoje dcéry pred rakovinou

Rakovina krčka maternice je druhé najčastejšie onkologické ochorenie žien do 45 rokov. Na Slovensku ju lekári každoročne zistia u približne 600 žien a tretina z nich zomiera. Ochráňte svoju dcéru pred týmto zhubným ochorením, dajte ju zaočkovať. Všetkým našim 11-ročným poistenkám poskytujeme na očkovanie príspevok podľa doby poistenia až do 238,64 €.

Je tu ďalšie kolo Grantového programu Dôvera

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Našim poistencom poskytujeme okrem kvalitnej zdravotnej starostlivosti aj množstvo výhod navyše. Tam sa ale naša starostlivosť nekončí. Vieme, že mnoho medicínskych zákrokov či pomôcok, ktoré nie sú hradené zo zákona, poistenci potrebujú.


Ak sa vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite sem.