zdravotná poisťovňa Dôvera
Nezobrazuje sa Vám newsletter 2016/08 správne? Pozrite si ho online
    Výhody od Dôvery august / 2016  
 

Okrem starostlivosti o zdravie našich klientov neustále prinášame aj rôzne novinky a nadštandardné služby, ktoré im uľahčia život, pomôžu ušetriť čas alebo peniaze.  Pozrite si ponuku výhod, ktoré môžete využívať ako náš poistenec. 

 

Starostlivosť o zdravie

Našim poistencom poskytneme zľavy v najznámejších kúpeľoch aj ubytovanie vo VIP nemocničných izbách za polovicu. Diabetici majú u nás tú najlepšiu starostlivosť a ženám zabezpečíme prednostné objednanie na mamografiu. 
 
 
 
 

Lieky a očkovania

So službou Bezpečné lieky viete všetko o svojich liekoch, či vám viac neškodia, ako pomáhajú alebo koľko ste v lekárni mohli ušetriť. Poskytneme vám príspevok na rôzne očkovania a vrátime až 200 eur za doplatky na lieky.
 
 
 
 

Deti a mamičky 

Poistite vaše bábätko v pohodlí domova, prídeme za vami. Našim poistencom vrátime doplatky za lieky, vakcíny, špeciálne potraviny aj umelé mlieko. Mamičky iste ocenia aj moderné izby na pôrodníckych a detských oddeleniach. 
 
 
 
 

Moderné zdravotníctvo

Neustále zlepšujeme naše elektronické služby, a tak u nás vybavíte všetko rýchlo a pohodlne. Rodičia ocenia prístup do zdravotných záznamov svojich detí. Mobilná aplikáciu Dôvera vás dovedie na najbližšiu pohotovosť či do lekárne.  
 
 
 
  Pre dôležité novinky sledujte aj náš Twitter @doverazp  
  Tento newsletter zasiela zdravotná poisťovňa Dôvera. Rešpektujeme Vaše súkromie.
Ak si neželáte, aby sme Vám ho zasielali, bezpečne sa odhláste na tomto mieste