Dôvera deťom


Generálnym partnerom najväčšej dobročinnej zbierky Hodina deťom sme už päť rokov. Spojili sme sily s Nadáciou pre deti Slovenska, ktorá celý projekt zastrešuje, pretože vieme, že tak, ako zdravie je u nás v tých najlepších rukách, rovnako aj všetky príspevky ľudí venované nadácii putujú na tie najlepšie ciele - pomoc deťom.

Dôvera pomáha svojim najmenším pacientom dlhodobo. Neustále pre ne skvalitňujeme zdravotnú starostlivosť, zútulňujeme nemocničné priestory na detských oddeleniach, pomáhame preplatiť nadštandardné zákroky či rehabilitácie nad rámec zákona.

Tak, ako my, aj Nadácia pre deti Slovenska dlhodobo pomáha deťom plniť si svoje sny. Zbierka Hodina deťom je tu už 18 rokov pre deti zdravé, choré, hendikepované, talentované aj sociálne slabé. Za ten čas vyzbierala už vyše päť miliónov eur a podporila takmer 270 tis. detí a mladých ľudí na Slovensku.

Medzi darcami nadácie sú naši poistenci, zamestnanci, ale aj naše spriaznené firmy. Okrem toho nás nadácia sprevádza na rôznych podujatiach, na športových akciách, ktoré podporujeme a toto leto je s nami aj na Festivale zdravia po celom Slovensku.

Ďakujeme, že aj vďaka vám môžeme plniť deťom ich sny.


Už šiesty rok po sebe sme generálnym partnerom Hodiny deťom Pridané 07. 12. 2017

V rámci 19. ročníka vyšlo do ulíc 450 miest a obcí Slovenska viac ako 6 100 dobrovoľníkov so žltými pokladničkami a maskotom Hugom.

Stojíme pri deťoch Pridané 22. 12. 2016

 „Čas venovaný deťom sa vám vráti vždy“. V tomto duchu sa niesol už 18. ročník celoslovenskej verejnej zbierky Hodina deťom a Dôvera ako generálny partner projektu opäť držal nad projektom záštitu. Získané financie sa aj tentoraz použijú na jedinečné a užitočné projekty, ktoré menia Slovensko na lepšie miesto pre život detí.

Prebehli sme s vami od Tatier k Dunaju Pridané 28. 08. 2015

Všetko sa začalo pokazeným autom, pokračovalo povodňou a horúcim peklom, aby sa to však skončilo šťastne a s veľkým úspechom. Taký bol náš tohotoročný beh Od Tatier k Dunaju, 345 zdolaných kilometrov pre deti Slovenska. 

Vášniví bežci, potrebujeme vás! Poďte s nami bežať od Tatier k Dunaju Pridané 21. 04. 2015

Hľadáte nové výzvy, ste náš poistenec a trúfnete si odbehnúť 3 x 10 km? Ak áno, máme pre vás špeciálnu ponuku. Staňte sa členom nášho tímu na pretekoch Od Tatier k Dunaju, čo je jedinečný 345 km dlhý štafetový beh družstiev.

Dôvera opäť partnerom detí Pridané 09. 01. 2015

Dôvera sa stala tretí rok za sebou generálnym partnerom projektu Hodina deťom. Celoročná verejná zbierka, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska, patrí medzi najstaršie dobročinné zbierky. Má za sebou 15 úspešných ročníkov, vyzbieraných takmer päť miliónov eur a viac ako 1,4 milióna podporených detí a mladých ľudí na Slovensku.

Cez víkend behom Od Tatier k Dunaju Pridané 24. 06. 2014

V júni ste s nami krúžili 24 hodín po štadióne na Štiavničkách v Banskej Bystrici a tento víkend ste s nami vydržali utekať ešte dlhšie – Od Tatier až k Dunaju, teda celých 29 hodín a 22 minút!

Dôvera beží pre deti Pridané 21. 05. 2014

O tom, že beh a zdravý životný štýl sú najlepšou prevenciou pred civilizačnými chorobami, vám asi naozaj hovoriť netreba.  Ale vedeli ste, že keď zadáte do webového prehliadača slovné spojenie „beh zdravie“, tak vám ponúkne hneď pol milióna odkazov? 

Hugo vyrazí na cesty Pridané 09. 03. 2014

Nadácia pre deti Slovenska už 15 rokov pomáha zlepšovať kvalitu života detí a mladých ľudí na Slovensku. My sme sa rozhodli podporiť trochu netradične priamo ľudí z nadácie, aby sa im pomáhalo o trošku jednoduchšie.

Pomáhame plniť veľké sny Pridané 14. 11. 2013

Veľké sny potrebujú malú pomoc. To je motto 15. ročníka verejnej Zbierky Hodina deťom, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Generálnym partnerom zbierky je opäť aj Dôvera.

Naspať Ďalej

Súvisiace články

Podmienky Grantového programu Dôvera
Keď je pes lekárom
Dôvera opäť partnerom detí
Cez víkend behom Od Tatier k Dunaju
Hugo vyrazí na cesty