Grantový program Dôvera

GP Dovera.jpg

Často sa na nás obracajú nadácie, detské domovy a zdravotnícke inštitúcie s dobrým nápadom či myšlienkou, ktorou chcú pomôcť aj ostatným. Alebo športové kluby a školy, ktoré sa venujú deťom a mládeži. A tak sme v roku 2012 v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska spustili Grantový program Dôvera, ktorý podporuje projekty v oblasti zdravia a prevencie.

GP DOVERA_logo.jpg Pomohli sme už 218 žiadateľom čiastkou viac ako 197-tisíc eur. Vďaka získaným financiám a ich úsiliu vznikli nové športoviská aj telocvične. Mnoho detských a azylových domovov sme vybavili zdravotnými a športovými pomôckami či finančne pokryli terapie a športové aktivity pre znevýhodnených.

Od septembra 2016 slúži Grantový program Dôvera len na podporu zaujímavých projektov pre organizácie. Viac o jeho podmienkach sa dozviete na tejto stránke. Jednotlivci nás o pomoc môžu požiadať prostredníctvom nového grantového programu Bojovníci za zdravie.


20.02.2018

Výzva pre všetky komunity. Jarné kolo pomoci je tu

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska vyhlasuje jarné kolo šiesteho ročníka grantového programu Dôvera. Projekty zamerané na zdravie, prevenciu, šport majú šancu získať sumu do 1 000 eur.
04.12.2017

Finančnú podporu získalo 15 organizácií

Dvakrát do roka vyhlasujeme výzvu pre komunity, združenia či nadácie, ktorým na chod svojich aktivít chýbajú potrebné financie. Jesenné kolo piateho ročníka Grantového programu Dôvera potešil až 15 organizácií sumou do 1 000 eur.
14.09.2017

Dôvera prerozdelí komunitám 14 000 eur

Od 14. septembra do 12. októbra môžu školy, mimovládne organizácie, samosprávy, sociálne a zdravotnícke zariadenia opäť žiadať o podporu svojich aktivít v grantovom programe Dôvera.
27.08.2017

Fotokniha: Dôvera pomáha a vždy bude

Dôvera predstavuje svoju prvú fotoknihu. Nájdete v nej všetko to, čo robíme pre vás - našich poistencov a spoločnosť (ako takú) nad rámec povinností vyplývajúcich zo zákona.
18.06.2017

Na ceste za zdravím pomáhame bojovníkom aj komunitám

Začiatkom apríla sme pre našich poistencov vyhlásili už tretích Bojovníkov za zdravie a mesiac na to zase organizácie mohli žiadať o príspevok na podporu zdravia, prevencie a športu. Pomáhame jednotlivcom, rodinám aj komunitám prinavrátiť, pokiaľ možno, plnohodnotný život bez bolesti a chorôb.
17.05.2017

Podpore zdravia a prevencii venujeme 14 tis. €

Organizácie opäť využili možnosť, ktorú im dva krát do roka ponúka zdravotná poisťovňa Dôvera. Do grantového programu prihlásili svoje projekty, ktorých cieľom je zvýšiť kvalitu života ľudí. Aj tentoraz sme podporili 16 z nich sumou do 1 000 €
10.02.2017

Ide nám o kvalitu a prevenciu zdravia

Neziskovky, nepremeškajte svoju príležitosť. Potrebujete zakúpiť nový prístroj, pomôcku, zaviesť špeciálnu terapiu, či projekt na podporu alebo prevenciu zdravia? Hláste sa oddnes. Grantový program Dôvera otvára brány už 5. rok po sebe práve vám.
11.12.2016

Zelenú dostalo 16 projektov

Výsledky už ôsmeho kola grantového programu sú známe. Sumu 14 000 eur rozdelíme medzi organizácie, ktoré vďaka štedrej podpore môžu svoj projekt uviesť do života a začať uzdravovať ešte účinnejšie ako doteraz.
12.07.2016

Podmienky Grantového programu Dôvera

Grantový program Dôvera vznikol v roku 2012 ako odpoveď na veľké množstvo žiadostí o pomoc, ktoré nám adresujú neziskové nadácie, školy, mestá, detské domovy a športové organizácie. A tak sme spojili svoje sily s Nadáciou pre deti Slovenska, ktorá je jednou z najväčších neziskových organizácií na Slovensku s dlhoročnou tradíciou.
12.05.2016

V jarnom kole Grantového programu Dôvera podporíme 15 žiadateľov

V 4. ročníku grantového programu opäť rozdelíme takmer 14.000 eur medzi individuálnych žiadateľov aj organizácie.