03_upr_opt(1).jpg Všetky nadácie, kluby, občianske združenia ale aj detské domovy alebo mestá, zbystrite pozornosť. Ak potrebujete získať finančný príspevok pre skvalitnenie svojich služieb, máte šancu, ak požiadate o grant zdravotnú poisťovňu Dôvera. Stačí vyplniť elektronickú žiadosť do 14. marca a môžete získať sumu do výšky 1 000 eur. A to sa už oplatí.  
Upozorňujeme, že Grantový program Dôvera je určený len organizáciám, teda právnickým subjektom. Výzva sa netýka individuálnych žiadateľov – tým je určený grantový program Bojovníci za zdravie. Pozorne si preto prečítajte všetky podmienky grantového programu, ktoré nájdete na tomto linku.

Rozdali sme takmer 200 tis. €

GP Dôvera vyhlasujeme dvakrát do roka, kedy zasponzorujeme vybrané organizácie s cieľom zlepšiť ich poskytované služby. Za päť rokov sme pomohli už 218 žiadateľom a rozdelili tak sumu takmer 200-tisíc eur. Vďaka týmto peniazom sme mnoho škôl, klubov a domovov vybavili zdravotnými pomôckami, financovali liečbu, terapiu pre hendikepovaných či zrenovovali ich priestory. Ak teda máte presnú predstavu, na čo by ste podporu použili, vyplňte elektronickú žiadosť na tejto stránke v čase od 14. februára do 14. marca.

Spoločný cieľ 

Grantový program pre nás spravuje Nadácia pre deti Slovenska. Máme spoločný cieľ - pomáhať, podporovať a skvalitňovať život detí a mladých ľudí na Slovensku. Vďaka našej vzájomnej spolupráci je rozdeľovanie financií transparentné a pomoc sa vždy dostane k tým, ktorí ju skutočne potrebujú.

Dôležité termíny

  • do 14. marca 2017: príprava a odosielanie žiadostí, konzultácie
  • marec - apríl 2017: hodnotenie žiadostí zo strany NDS, ZP Dôvera a externých odborníkov
  • máj 2017: vyhlásenie výsledkov jarného kola, zmluvný proces
  • jún – december 2017: realizácia projektov

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť so žiadosťou, vypísaním projektu alebo máte iné otázky ku Grantovému programu Dôvera, obráťte sa na projektovú manažérku Nadácie pre deti Slovenska Karin Vaňatkovú.

Telefonicky:
na čísle +421 (02) 5263 6471
E-mailom:na adrese karin@nds.sk