Dôvera prerozdelí komunitám 14 000 eur

Od 14. septembra do 12. októbra môžu školy, mimovládne organizácie, samosprávy, sociálne a zdravotnícke zariadenia opäť žiadať o podporu svojich aktivít v grantovom programe Dôvera.

Publikované: 14. 09. 2017

Program pre Dôveru spravuje Nadácia pre deti Slovenska. V aktuálnom jesennom kole 5. ročníka budú opäť prerozdelené finančné prostriedky v celkovej výške 14.000 eur.
Hlavným cieľom programu je zvyšovať kvalitu života v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu jednotlivcom či skupine ľudí v núdzi. Stačí, aby pre nich organizácia, združenie či nadácia vymyslela projekt, ktorý nám predstavia v elektronickej prihláške a vyčíslili náklady na jeho zrealizovanie. Získať môžu príspevok až do sumy 1 000 eur.

Dôvera prerozdelí komunitám 14 000 eur Máme za sebou niekoľkoročnú tradíciu pomoci komunitám z celého Slovenska a vyše 150 podporených projektov. Dovolím si tvrdiť, že bez našej podpory by mnohé zdraviu prospešné projekty z dôvodu nedostatku financií nemohli vzniknúť, prípadne pokračovať. Kvalitná liečba, moderné relaxačné metódy či terapie alebo športové a zážitkové aktivity by mali byť dostupné pre všetkých a o to sa aj týmto grantovým programom snažíme,“ hovorí Martin Kultan, generálny riaditeľ Dôvery.


Grantový program Dôvera vyhlasujeme dvakrát do roka. Svoje žiadosti o podporu môžu záujemcovia posielať prostredníctvom jednoduchej online aplikácie. Všetky podrobné informácie je možné získať na tejto stránke.

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť so žiadosťou, vypísaním projektu alebo máte iné otázky ku Grantovému programu Dôvera, obráťte sa na projektovú manažérku Nadácie pre deti Slovenska Karin Vaňatkovú.

Telefonicky:
na čísle +421 (02) 5263 6471
E-mailom:na adrese karin@nds.sk