Grantový program Dôvera


Často sa na nás obracajú nadácie, detské domovy a zdravotnícke inštitúcie s dobrým nápadom či myšlienkou, ktorou chcú pomôcť aj ostatným. Alebo športové kluby a školy, ktoré sa venujú deťom a mládeži. A tak sme v roku 2012 v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska spustili Grantový program Dôvera, ktorý podporuje projekty v oblasti zdravia a prevencie.

Pomohli sme už 218 žiadateľom čiastkou viac ako 197-tisíc eur. Vďaka získaným financiám a ich úsiliu vznikli nové športoviská aj telocvične. Mnoho detských a azylových domovov sme vybavili zdravotnými a športovými pomôckami či finančne pokryli terapie a športové aktivity pre znevýhodnených.

Od septembra 2016 slúži Grantový program Dôvera len na podporu zaujímavých projektov pre organizácie. Viac o jeho podmienkach sa dozviete na tejto stránke. Jednotlivci nás o pomoc môžu požiadať prostredníctvom nového grantového programu Bojovníci za zdravie.


Sára ostala pri rodičoch Pridané 15. 03. 2016

Jednou z podporených žiadateliek v Grantovom programe Dôvera je aj naša poistenka Sára. Jej rodičia nás požiadali o zakúpenie špeciálnej lupy, keďže od malička ju trápi slabý zrak. Peniaze na nákup lupy od nás dostala formou grantu.

Viac pre zdravie našich poistencov Pridané 15. 02. 2016

Grantový program Dôvera štartuje už svoj 4. ročník. Ak potrebujete získať finančný príspevok na zlepšenie svojho zdravia, absolvovanie rehabilitácie, operácie, nákup liekov či zdravotných pomôcok, ktoré sa zo zdravotného poistenia neuhrádzajú, pošlite nám svoju žiadosť do 15. marca. 

Bojovníčka Radka absolvovala operáciu Pridané 15. 01. 2016

Radka je 7-ročné veselé dievčatko. Kvôli vrodenej genetickej poruche - Turnerovmu syndrómu má viacero zdravotných ťažkostí. Vďaka príspevku z Grantového programu absolvovala operáciu a v septembri hrdo nastúpi do školy.

Výsledky jesenného kola Grantového programu Dôvera Pridané 21. 12. 2015

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera vyhlasuje výsledky jarného kola Grantového programu Dôvera. Až 14-tisíc eur sme rozdelili medzi 16 jednotlivcov a víťazných projektov. 

Grantový program štartuje svoje jesenné kolo Pridané 21. 09. 2015

Žiadosti o pomoc k nám do poisťovne prichádzajú dennodenne. Najčastejšie sú od pacientov nútených podstúpiť náročnú operáciu alebo od ľudí odkázaných na rehabilitácie, ktoré nie sú hradené z verejných zdrojov. 

Keď je pes lekárom Pridané 13. 06. 2015

Cez Grantový program Dôvera sme podporili mnoho významných projektov. Napríklad aj rehabilitačný pobyt pre hendikepované deti zameraný na integrovanú canisterapiu. 

Výsledky jarného kola Grantového programu Dôvera Pridané 26. 05. 2015

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera vyhlasuje výsledky jarného kola Grantového programu Dôvera. Sumu 14-tisíc eur sme rozdelili medzi 16 jednotlivcov a víťazných projektov. 

Podporíme vaše zdravie Pridané 23. 09. 2014

Od 22. septembra do 26. októbra sa môžete zapojiť do Grantového programu Dôvera. Ak potrebujete financie na absolvovanie zákroku, terapie alebo na nákup nehradených liekov či pomôcok, zašlite nám svoju žiadosť o grant. Radi podporíme aj projekty zamerané na prevenciu.

Ďalšie grantové kolo pozná podporených žiadateľov Pridané 10. 06. 2014

Po takmer piatich mesiacoch prihlasovania, vyhodnocovania a posudzovania poznáme 16 žiadateľov, ktorí od nás dostanú finančný príspevok na zlepšenie svojho zdravotného stavu alebo podporu športu a zdravého životného štýlu.

Je tu ďalšie kolo Grantového programu Dôvera Pridané 13. 02. 2014

Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste. Našim poistencom poskytujeme okrem kvalitnej zdravotnej starostlivosti aj množstvo benefitov navyše. Tam sa ale naša starostlivosť nekončí.

Súvisiace články

Podmienky Grantového programu Dôvera
Keď je pes lekárom
Výsledky jarného kola Grantového programu Dôvera
Dôvera opäť partnerom detí
Hugo vyrazí na cesty