vmobile.png Ukáže vám najbližšiu transfúznu stanicu alebo iné odberné miesto, nasmeruje vás a ukáže aj ordinačné hodiny. Nastavte si v mobilnej aplikácii Dôvera svoju krvnú skupinu a vždy sa dozviete, či práve vašu krvnú skupinu niekde nepotrebujú. Mobilná aplikácia je zadarmo dostupná cez App Store aj cez Google play.

Tu si prečítajte návod na vstup do aplikácie

  Ako-si-nastavit-krvnu570.png

Iba poistenci Dôvery nájdu za preukazom poistenca zelenú kartu, do ktorej si môžu napísať dôležité údaje o svojom zdraví.

Chyťte preukaz a posuňte ho smerom hore na celú obrazovku telefónu. Následne sa posúvajte smerom sprava doľava. Za európskym preukazom poistenca nájdete zelenú kartu. Do nej si vpíšte dôležité údaje o svojom zdraví, ako je krvná skupina, užívané lieky či upozornenie na alergie.

Mobilná aplikácia vám ukáže aj najbližšie odberné miesto

Vyberte si svoje preferované odberné miesto alebo to, ktoré je k vám najbližšie. Zobrazuje sa ako ikonka s červeným krížikom. Aplikácia vás k nemu dokáže aj nasmerovať a ukáže ordinačné hodiny.

Okrem tradičných odberných miest Národnej transfúznej služby SR a hematologicko - transfúznych oddelení (HTO) zobrazujeme aj mobilné výjazdy, napríklad počas Valentínskej kvapky krvi.

Toto vyhľadávanie je k dispozícii všetkým užívateľom aplikácie, nielen našim klientom.

Kde-najst-odberne-miesta_57.png

Zaujíma vás, čo všetko vám mobilná aplikácia Dôvera umožňuje? Viac o nej sa dozviete aj na tejto stránke.

Mobilná aplikácia Dôvera získala tento rok striebornú cenu ITAPA 2013 v kategórii Nové služby a špeciálnu cenu eFocus.