Zdravie a šport


Pohyb je veľakrát tá najlepšia prevencia pred rôznymi ochoreniami.
Šport nás udržuje vo forme, pomáha zvládať stres a cítiť sa lepšie. To sú dôvody, prečo motivujeme našich poistencov k pravidelnému pohybu a dlhodobo podporujeme množstvo športových podujatí.

Najbližší nám je beh, o ktorom nielen píšeme, ale sme aj partnerom rôznych bežeckých podujatí. Pre našich poistencov bežcov máme rôzne zľavy zo štartovného, špeciálnu webovú stránku www.doverun.sk aj newsletter plný zaujímavých rád a článkov.

V roku 2018 sa Dôvera stala hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu. Na základe individuálnych parnerstiev podporujeme aj chodca Mateja Tótha a snoubordistku Klaudiu Medlovú.

Spolupráca Dôvery a SOV pomôže aj športujúcim deťom Pridané 24. 01. 2018

Prezident SOV Anton Siekel vníma partnerstvo Dôvery a SOV ako dôležité spojenectvo. Táto spolupráca podľa neho pomôže aj športujúcim deťom.

Z gauča na maratón – ideme správnym smerom Pridané 21. 07. 2016

Pred štyrmi mesiacmi to boli pohodlní ľudia, ktorí vôbec nešportovali. Teraz nabehajú desiatky kilometrov týždenne, dvaja dokonca v poriadnom predstihu zvládli aj polmaratón. Naši súťažiaci dokazujú, že keď sa chce, dá sa zvládnuť aj (na prvý pohľad) nemožné.

Z gauča na maratón Pridané 21. 04. 2016

Naša poisťovňa v januári spolu s mesačníkom Zdravie uverejnila výzvu pre ľudí, čo nikdy nešportovali, že s nami dokážu po pol roku zabehnúť polmaratón. Nevedeli sme čo čakať, ale nakoniec sme ostali poriadne prekvapení, koľko ľudí chce vstať z gauča a začať pravidelne športovať.

Na O2 Moon run so zľavneným štartovným Pridané 04. 04. 2016

Užite si beh s čelovkou pri splne mesiaca, štartujeme 21.5.2016 v Košiciach a 20.6.2016 v Bratislave - vždy o 21:00 hod.  Na lacnejšie štartovné sa môžu tešiť poistenci Dôvery, ktorí sa rozhodnú vyskúšať si toto nočné dobrodružstvo.

Zľavy na štartovnom pre poistencov Dôvery Pridané 04. 03. 2016

Ak ste naším poistencom a chceli by ste sa zúčastniť Medzinárodného maratónu mieru 2016 v Košiciach, máme pre vás dobrú správu. Spolu s organizátorom sme pripravili zvýhodnené štartovné pre našich poistencov v troch bežeckých disciplínach.

Máme nový web pre bežcov Pridané 04. 10. 2015

Už viac ako tri roky sme partnerom mnohých bežeckých podujatí a téme behu sa aktívne venujeme. Tak prečo by sme nemohli mať aj špeciálny web?

Prebehli sme s vami od Tatier k Dunaju Pridané 28. 08. 2015

Všetko sa začalo pokazeným autom, pokračovalo povodňou a horúcim peklom, aby sa to však skončilo šťastne a s veľkým úspechom. Taký bol náš tohotoročný beh Od Tatier k Dunaju, 345 zdolaných kilometrov pre deti Slovenska. 

Dôvera je partnerom Behu pre život Pridané 06. 05. 2015

Jar bude patriť už ôsmemu ročníku populárneho Tesco Behu pre život. Dôvera má pre všetkých účastníkov pripravený zdravotný program. Navštívte náš stánok a dozviete sa viac o svojom zdraví.

Vášniví bežci, potrebujeme vás! Poďte s nami bežať od Tatier k Dunaju Pridané 21. 04. 2015

Hľadáte nové výzvy, ste náš poistenec a trúfnete si odbehnúť 3 x 10 km? Ak áno, máme pre vás špeciálnu ponuku. Staňte sa členom nášho tímu na pretekoch Od Tatier k Dunaju, čo je jedinečný 345 km dlhý štafetový beh družstiev.

Bežali sme v Košiciach aj Bratislave Pridané 06. 09. 2014

Uplynulý víkend patril všetkým aktívnym ženám, ktoré majú pozitívny vzťah k športu. Na tretí ročník akcie Velvet Run, ktorá sa konala v Sade Janka Kráľa v Bratislave a Lesoparku Anička v Košiciach sa zaregistroval rekordný počet účastníkov. A Dôvera bola samozrejme pri tom.

Naspať