Dôvera je partnerom Behu pre život

Jar bude patriť už ôsmemu ročníku populárneho Tesco Behu pre život. Dôvera má pre všetkých účastníkov pripravený zdravotný program. Navštívte náš stánok a dozviete sa viac o svojom zdraví.

Aktualizované: 13. 11. 2017

Dôvera je partnerom Behu pre život Začíname už tento víkend 10.5. v Banskej Bystrici a celú sériu behov ukončíme v polovici júna v Bratislave. Vo všetkých krajských mestách v našom stánku radi privítame nielen našich poistencov. Každému záujemcovi zmeriame zdravotné hodnoty, hladinu cholesterolu v krvi, množstvo tuku v tele, BMI index, tlak, aj množstvo CO2 v pľúcach.

Termíny behov

Mesto
Termín
Banská Bystrica
10. mája
Trnava
17. mája
Košice
23. mája
Trenčín
24. mája
Nitra
7. júna
Žilina
13. júna
Prešov
14. júna
Bratislava
20. júna

Pohyb pre všetkých

Tesco Beh pre život je nielen jedna z najväčších športových akcií na Slovensku, ktorej cieľom je, aby všetci z rodiny športovali, behali a hýbali sa, ale aj významným charitatívnym projektom. Nadácia Tesco, ktorá akciu organizuje, venuje všetky vyzbierané financie z registrácie na pomoc deťom z detských domovov. Slovenský atletický zväz pre ne pripraví detské športové tábory.

„Tábory pre deti z detských domovov budú o športovaní, vzdelávaní, ale samozrejme aj o oddychu. Pre znevýhodnené deti môže byť tábor odrazový mostík k športovej kariére,“ vysvetlil Michal Dyttert z Nadácie Tesco. 

Nebežci sú vítaní

V každom krajskom meste povedie trať dlhá 4,2 kilometra prevažne cez historické centrum mesta či priľahlý lesopark. Trate, ktoré povedú v jednotlivých mestách nájdete na tejto stránke.

Beh pre zdravie je naozaj pre zdravie. Nie je o sekundách, najlepších časoch a vypätí všetkých síl. Kto sa na beh necíti, môže kráčať, tlačiť kočík, viesť psíka alebo si trasu inak spríjemniť. Cieľom je prísť do cieľa a urobiť tak niečo pre svoje zdravie a pomôcť dobrej veci.

Patróni behu

Beh pre zdravie podporuje mnoho známych osobností z oblasti športu ale aj moderátorky, herci a herečky. Títo všetci sú ambasádormi projektu a uvidíte ich bežať v niektorom z miest. Aneta Paríšková (moderátorka), Barbora Rakovská (moderátorka), Martin Šmahel (kondičný tréner) a Miriam Šmahel Kalisová (moderátorka), Didiana (moderátorka), Marek Majeský (herec), Zuzana Kánocz (herečka), Juraj Loj (herec), Dana Strculová (moderátorka), Gabriela Marcinková (herečka), Mirka Kosorínová (tanečnica) a iní.

Dôvera je partnerom Behu pre život Beh podporilo mnoho známych osobností zo šou biznisu a úspešných športovcov (atlétov, lyžiarov, karatistov, kanoistov).