Vášniví bežci, potrebujeme vás! Poďte s nami bežať od Tatier k Dunaju

Hľadáte nové výzvy, ste náš poistenec a trúfnete si odbehnúť 3 x 10 km? Ak áno, máme pre vás špeciálnu ponuku. Staňte sa členom nášho tímu na pretekoch Od Tatier k Dunaju, čo je jedinečný 345 km dlhý štafetový beh družstiev.

Publikované: 21. 04. 2015

Vášniví bežci, potrebujeme vás! Poďte s nami bežať od Tatier k Dunaju Jeden tím práve tvoríme a hľadáme nadšené bežkyne i bežcov z radov našich poistencov. O štartovné a všetko podstatné sa postaráme my, od vás potrebujeme „iba“ zabehnutie troch desaťkilometrových úsekov v priebehu dvoch dní.

Minulý ročník sa vydaril

Nebudete bežať len pre svoje zdravie a osobné potešenie, ale aj pre všetky deti. Náš tím sa i tento rok volá Dôvera deťom. Aj týmto spôsobom podporujeme najväčšiu zbierku pre deti a mládež na Slovensku, ktorá nesie názov Hodina deťom.

Vlani sme zabehli 345 km z Jasnej do Bratislavy za 29 hodín a 22 minút.  Z 15 tímov v našej (zmiešanej) kategórii sme skončili na úžasnom piatom mieste a v rámci absolútneho poradia sme zo 157 registrovaných tímov obsadili takisto skvelé 68. miesto. 

Štart pretekov Od Tatier k Dunaju je v sobotu 15.8.2015 v Jasnej v Nízkych Tatrách, dobeh do cieľa na nábreží Dunaja v Bratislave v nedeľu 16.8.2015. Družstvá bežia non-stop dňom aj nocou. Vždy beží len jeden člen družstva, ostatní sa presúvajú autami na ďalšie odovzdávky štafety.

Vášniví bežci, potrebujeme vás! Poďte s nami bežať od Tatier k Dunaju Ak máte záujem, pošlite nám do 12. júna 2015 email na adresu beh@dovera.sk a pripojte svoj oficiálny čas na 10 km alebo dlhšej trati, ktorú ste odbehli za posledný rok. Či už vo forme linku na výsledkovú listinu alebo ako „print screen“ webovej stránky, kde je váš výsledok zaznamenaný. My vás budeme následne kontaktovať.

Nenechajte si ujsť túto skvelú bežeckú príležitosť, tešíme sa na vaše prihlášky!

Čo vás čaká na Behu od Tatier k Dunaju vám v rozhovore prezradí organizátor behu Miloš Zágoršek.

Viac informácii o behu nájdete aj na stránke behu.