Zľavy na štartovnom pre poistencov Dôvery

Ak ste naším poistencom a chceli by ste sa zúčastniť Medzinárodného maratónu mieru 2016 v Košiciach, máme pre vás dobrú správu. Spolu s organizátorom sme pripravili zvýhodnené štartovné pre našich poistencov v troch bežeckých disciplínach.

Aktualizované: 04. 05. 2016

Zľavy na štartovnom pre poistencov Dôvery Online registrácia sa začala 2. februára. Čím skôr sa prihlásite, tým lacnejšie štartovné budete mať. Najvýhodnejšia suma platila pri registrácii do konca apríla, ale lacnejšie štartovné môžete mať aj pri jeho zaplatení do konca júna.

Dôvera svojim poistencom poskytuje počas celej doby trvania registrácie zľavu na Maratón a Polmaratón v sume 4 eurá a na Minimaratón 2 eurá.

Zľavy na štartovnom pre poistencov Dôvery Pri registrácii treba uviesť svoje identifikačné číslo poistenca, ktoré má každý napísané na svojej kartičke poistenca v ľavom dolnom rohu.

Medzinárodný maratón mieru v Košiciach je jedinečné podujatie s fantastickou atmosférou, čo potvrdí každý, ktorý sa ho aspoň raz zúčastnil. Príďte si do metropoly východu zabehať aj vy, určite budete mať na čo veľmi dlho spomínať...