Na O2 Moon run so zľavneným štartovným

Užite si beh s čelovkou pri splne mesiaca, štartujeme 21.5.2016 v Košiciach a 20.6.2016 v Bratislave - vždy o 21:00 hod.  Na lacnejšie štartovné sa môžu tešiť poistenci Dôvery, ktorí sa rozhodnú vyskúšať si toto nočné dobrodružstvo.

Publikované: 04. 04. 2016

Na O2 Moon run so zľavneným štartovným V Košiciach trať začína pri kolibe Zlatá Podkova nad sídliskom KVP. Pobeží sa smerom na Girbeš, kde sa pri hostinci Rebel za mostíkom cez potok odbočí doprava na lesnú asfaltku a ňou sa dostaneme do Sedla pod kamenným hrbom. Odtiaľ nasleduje zbeh na Bankov a z Bankova po lúkach nad jazdiareň, odkiaľ sa finišuje popri čerpacej stanici Slovnaft späť ku kolibe, kde je zároveň aj cieľ behu. Na výber sú dve dĺžky trate: 11 km a 5 km. Spoločný štart a cieľ je pri kolibe Zlatá podkova.

V Bratislave si môžete vybrať 6 alebo 14 km dlhý beh. Trať vedie od sútoku riek Morava a Dunaj pod hradom Devín, cez Devínsku Kobylu (Jezuitské lesy) až na Bratislavský hrad.

Na O2 Moon run so zľavneným štartovným Zvýhodnené štartovné bude mať každý poistenec Dôvery, ktorý pri registrácii na stránke www.behsity.sk uvedie svoje identifikačné číslo poistenca (nájde ho na svojom preukaze poistenca) a štartovné uhradí online platbou.

On-line registrácia prebieha na portáli Beh si ty do 16.6.2016. Čím skôr zaplatíte, tým budete mať štartovné lacnejšie.